Офіційний сайт міста Ізюм

136 переглядiв

10 грудня відбувся «Круглий стіл» з учнями та викладачами права

MVT00471

З метою підвищення рівня правової культури в освітньому процесі в рамках Всеукраїнського тижня права в актовій залі ЗОШ №4 пройшла зустріч керівництва міста з учнями 10-11 класів та викладачами основ правознавства загальної середньої освіти міста Ізюм.

Тема заходу – «Механізм захисту прав людини в межах місцевого самоврядування».

Присутніми були Ізюмський міський голова Валерій Марченко, заступник міського голови Володимир Мацокін, начальник управління освіти Олексій Безкоровайний та начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник. 

Учні від кожного закладу заздалегідь підготували питання до міської влади стосовно захисту прав людини. Питання стосувались облаштування пандусів для інвалідів, комп’ютеризації навчальних закладів, житлового будівництва, захисту прав дітей у дитячих будинках сімейного типу, транспортних перевезень, створення молодіжної учнівської ради, яка б співпрацювала з виконкомом, зміни формату святкування випускного та багато інших питань.

На більшість питань керівництво міста відповіло відразу, а деякі питання будуть розглядатись пізніше.

В цьому році подібний захід в нашому місті пройшов вперше і як зазначив Ізюмський міський голова Валерій Марченко, такі зустрічі стануть традиційними та сприятимуть формуванню правової свідомості у молодого покоління.