269 переглядiв

11 МЕДАЛІСТІВ: в Ізюмській громаді нагородили найкращих випускників

DSC02613

27 липня золоті медалі вручили 11 випускникам загальноосвітніх навчальних закладів Ізюмської міської ОТГ. На жаль, в умовах карантину не було можливості цього року провести традиційний бал випускників, де, зазвичай, учні, які досягли найкращих результатів у навчанні, отримують заслужені нагороди. Тож вшанування медалістів відбулося у великій залі адміністративної будівлі виконавчого комітету Ізюмської міської ради.
Довгих 11 років крок за кроком вони наполегливо прямували до цього урочистого моменту: долали перешкоди, сумували від поразок та святкували перемоги. А цьогорічним випускникам є чим пишатися і в освітньому, і в творчому аспектах. Це і перемоги в різноманітних шкільних предметних олімпіадах та конкурсах, танцювальних і вокальних фестивалях. Про це можна було дізнатися з невеличких відеопрезентацій від директорів освітніх закладів, які продемонстрували всім присутнім.
На урочисту церемонію нагородження були запрошені Ізюмський міський голова Валерій Марченко, заступник Ізюмського міського голови з гуманітарних питань Володимир Мацокін, начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний, вчителі та батьки випускників.
З вітальним словом звернувся Ізюмський міський голова Валерій Марченко. «Медалі, які ви сьогодні отримаєте є визначенням особливих успіхів у навчанні, – відзначив очільник міста. – Надзвичайно складно відмінно вчитися. І ми пишаємося тим, що ви успішно опанували знання, добре навчалися і нині маєте такі хороші результати. Щиро дякую вашим батькам і вчителям за виховання розумних дітей. Нехай здійсняться всі ваші мрії!”.
З успішним завершення навчального року поздоровив і начальник управління освіти Олексій Безкоровайний.
Разом вони вручили випускникам шкіл та гімназій золоті медалі, Подяки та Сертифікати на отримання однієї тисячі гривень від Ізюмського міського голови. Це невеликі кошти, але вони стимулюють до нових звершень. Нагороди отримали випускники гімназії №1 Вероніка Судакова та Олег Запорожченко, випускниці ЗОШ №4 Єлизавета Кучерява та Дар’я Скрипник, випускниця ЗОШ №5 Софія Живолуп, випускниці ЗОШ №6 Поліна Глущенко, Оксана Дубина та Алеся Яремко, випускниці ЗОШ №10 Ярослава Носакова та Єлизавета Матасова, випускниця ЗОШ №12 Катерина Дікарєва.
Зі свого боку колишні школярі подякували керівництву міста за прекрасні зміни у їх навчальних закладах, вчителям – за отримані знання та досвід, батькам – за всебічну підтримку та турботу.
Завершився захід піснею «Сто відсотків щастя» у виконанні учениці ЗОШ №2 Юлії Снісаренко та спільним фото на згадку.
Відтепер на ізюмських випускників 2020 року чекають нові перемоги та друзі, мрії, навчання і сподівання! Тож побажаємо їм удачі і ми.

Електронна платформа Громадський бюджет