321 переглядiв

Брифінг Ізюмського міського голови щодо святкування Дня Перемоги

1 003.MOV_snapshot_01.00_[2017.04.25_15.09.53]

Шановні ізюмчани!

       Наше рідне місто Ізюм завжди славилося своєю історією і святковими традиціями.

       Міська влада завжди дбає про дотримання цих традицій, сприяє їхньому збереженню і популяризації.

       Так, наприклад, полуничний фестиваль на День міста і свято Масляної вже стали для нас по-справжньому рідними і загальноміськими святами.

       Але є одне особливе для всіх ізюмчан свято, як то кажуть, із сльозами на очах…

       День Перемоги об’єднує всіх нас пам’яттю про велику трагедію і, в одночасно, великий подвиг наших батьків, дідів і прадідів. Їхній приклад слугує нам і зараз, у сучасній боротьбі українського народу за свою свободу і незалежність.

       На свято Перемоги ми завжди збираємося разом, навіть у найскладніші часи, не дивлячись на можливі ризики, підіймаємося на меморіал на горі Крем’янець факельною ходою та вшановуємо пам’ять загиблих героїв війни.

       Так буде і цього року.

       Я, як Ізюмський міський голова, запевняю Вас, що 72-у річницю Перемоги у Другій світовій війні ми проведемо на високому рівні.

       Молебень біля могили «Невідомого солдата», польова кухня і організація святкової зустрічі для ветеранів, надання матеріальної підтримки інвалідам війни, спортивні змагання, урочистий концерт, факельна хода і святковий салют – всі ці традиційні заходи обов’язково пройдуть в Ізюмі на 9 травня.

       Як Ви знаєте, на жаль, в 2016 році складна ситуація в країні завадила нам провести салют, але в цьому році міська влада системно проводила відповідну роботу і опікувалася питанням проведення свята на День Перемоги.

       Ми разом з керівництвом Харківської обласної державної адміністрації та всіма представниками правоохоронних органів забезпечимо всі необхідні заходи безпеки на 9 травня і з гордістю привітаємо наших ветеранів на День Перемоги святковим салютом.

       Тож, користуючись можливістю, я хочу із задоволенням привітати наших дорогих ветеранів і від щирого серця побажати Вам міцного здоров’я і благополуччя. Виказати слова подяки і великої шани.

Ми, ізюмчани, пам’ятаємо про Ваш подвиг, а значить перемагаємо!

Всім нам бажаю щастя, злагоди і мирного неба над головою!

З наступаючими травневими святами Вас!

Електронна платформа Громадський бюджет