Офіційний сайт міста Ізюм

261 переглядiв

В Ізюмі капітально відремонтують міську лікарню

0001

       Плідна співпраця керівництва Харківської ОДА та міської влади, стала результатом перемоги спільного проекту по капітальному ремонту стаціонарного корпусу Ізюмської центральної міської лікарні на конкурсі, що фінансується з Державного фонду регіонального розвитку.

       Загальна вартість проекту становить більш ніж 30 млн. грн., з них понад 3 млн. грн. – це кошти виділені із місцевого бюджету. Тобто, це найбільша інвестиція в галузь медицини нашого міста за останні десятиліття.

       Як зазначила голова Харківської ОДА Юлія Світлична, під час свого перебування в Ізюмі, найближчим часом будуть проведені тендерні процедури, і вже за декілька тижнів в лікарні розпочнуться роботи.

        Ізюмський міський голова Валерій Марченко розповів, що в 2017 році, за багато попередніх років, питання медицини, а також відновлення і розвитку закладів охорони здоров’я в Ізюмі для міської влади є пріоритетним.

        Окрім капітального ремонту лікарні міська влада приступила до заміни каналізації і завершує будівництво котельні на альтернативному паливі, а також встановлює новий паркан вздовж медичного комплексу.

       Головний лікар Ізюмської ЦМЛ Дмитро Зінов’єв зазначив, що на даний моент приміщення Центральної міської лікарні, прийшли в занедбаний стан, як зовні, так і всередині. На жаль, всі ці фактори негативно впливають на умови надання медичних послуг і лікування пацієнтів не тільки міста Ізюма, а й жителів Ізюмського, Барвінківського і Борівського районів.

       Тож, проведення капітального ремонту стаціонарного корпусу Ізюмської ЦМЛ надасть можливість створити комфортні умови для надання якісних медичних послуг та лікування пацієнтів. А також, створити на базі Ізюмської міської лікарні сучасний заклад охорони здоров’я європейського рівня.