59 переглядiв

24 березня відбулось засідання 10 сесії Ізюмської міської ради VІІІ скликання

DSC07655

Спочатку депутати ухвалили зміни до бюджету громади на 2021 рік, з якими як і з іншими прийнятими рішеннями Ізюмською міською радою можна детально ознайомитись у розділи ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ – ІЗЮМСЬКА МІСЬКА РАДА – ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

У зв’язку з приєднанням до Ізюмської міської територіальної громади Левківського та Бригадирівського старостинських округів, було  прийнято рішення про  безоплатне прийняття у комунальну власність майна цих округів.

Також серед важливих рішень, ухвалених народними обранцями, були рішення; про надання згоди на участь в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2021 році; про створення бюджетної установи «Центр фізичного здоров’я населення Ізюмської міської ради «Спорт для всіх»; про затвердження Програми проведення безоплатного капітального ремонту будинків і квартир осіб, які мають право на таку пільгу, на 2021-2023 роки; про внесення змін до деяких програм Ізюмської громади та рішень Ізюмської міської ради, здебільшого технічних; земельні питання. 

Засідання сесії тривало 12 годин з кількома перервами. Не дивлячись на спроби деяких депутатів зірвати сесію різними засобами – починаючи від викрикувань з місць, образ та чвар і закінчуючи криками та музикою із принесеного ними гучномовця – депутати ухвалили всі рішення порядку денного, які стосуються життєдіяльності Ізюмської громади.

Електронна платформа Громадський бюджет