Офіційний сайт міста Ізюм

250 переглядiв

В Ізюмі відбулася підсумкова медична рада за 2017 рік

       MAH01074-0-00-01-595

        09 лютого 2018 року у приміщенні виконавчого комітету Ізюмської міської ради  відбулася підсумкова медична рада за 2017 рік, в роботі якої взяли участь: головуючий – головний лікар Ізюмської ЦМЛ Дмитро Зінов’єв, заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін,  голова Ізюмської районної державної адміністрації  Любов Шамрай, головний лікар КЗОЗ ОШВД №3 Світлана Салашак, тимчасово виконуюча обов’язки головного лікаря КЗОЗ ОПТД № 4 Людмила Писаренко,  головний лікар Ізюмської залізничної міської поліклініки Юлія Вродзинська.

        Під час засідання були заслухані підсумкові  доповіді за 2017 рік головуючих лікарів медичних закладів нашого міста.

        У своїй  доповіді  Дмитро Зінов’єв проінформував щодо фінансування медичної галузі у 2017 році, забезпеченість ліками та обладнанням. Дещо складною, за його словами, є ситуація з медпрацівниками. Так, не  вистачає лікарів анестезіологів, терапевта, онколога, статиста; лікарів для роботи в відділенні екстреної (невідкладної) допомоги; спеціалістів дитячої профілю: хірурга, офтальмолога, психіатра, педіатра.

        Дмитро Іванович торкнувся також питань найпоширеніших захворювань серед населення нашого міста, показників смертності та народжуваності, рівня летальності, проаналізував роботу відділень центральної міської лікарні.

        Інші доповідачі розповіли про підсумки роботи медичних закладів за 2017 рік  та  поділились планами щодо виконання завдання з покращення лікувально-профілактичної допомоги населенню.

        Підбиваючи підсумки медичної ради, заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін подякував медичному персоналу за роботу у 2017 році, зупинився на здобутках та успіхах, а також розповів про плани на 2018 рік, серед яких і ремонти медичних закладів, і вдосконалення кадрового забезпечення, і зміни в структурі медичної галузі.