Офіційний сайт міста Ізюм

259 переглядiв

27 липня відбулось чергове засідання 44 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання.

IMG_7508

       Перед початком засідання депутати традиційно заслухали заяви ізюмчан з невідкладних питань, серед яких були питання встановлення пішохідних переходів, охорона об’єктів історичної спадщини тощо. Серед виступів був і позитивний момент –  члени літературного об’єднання “Крем’янець” подякували   Ізюмському міському голові Валерію Марченку, секретарю Ізюмської міської ради Артему Єрдаларяну, депутатам Валерію Гелі та Валентині Тимофеєвій за фінансову та моральну підтримку, а також кожному вручили Подяки та квіти.

         Далі депутати приступили до роботи. Перш за все вони заслухали керівника Ізюмської місцевої прокуратури Харківської області Володимира Калюгу, який доповів про результати діяльності  силової структури в нашому місті. Так, виявилось, за минуле півріччя зменшилась кількість вчинених злочинів. Разом з тим зменшився рівень розкриття кримінальних правопорушень. Більшістю голосів депутати звіт ухвалили.

         Крім того депутати ухвалили ряд питань, які стосувались землеустрою, змін до міського бюджету, змін структури виконавчих органів влади, затвердження статутів закладів освіти.

         Відразу після засідання сесії Ізюмський міський голова Валерій Марченко в інтерв’ю прокоментував деякі ухвалені  питання та їх значення для ізюмської громади, а також  розповів, які з них викликали жваві дискусії і навіть суперечки серед депутатів.

         В цілому, вважає Валерій Віталійович, депутати попрацювали виважено та результативно.