377 переглядiв

29 березня 2017 року відбулось чергове пленарне засідання 35 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання

 

     1 007

      29 березня 2017 року відбулось чергове пленарне засідання 35 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання. Із 34 депутатів присутніми у залі було 30.

       Перед початком розгляду питань порядку денного депутати заслухали заяви громадян з невідкладних питань, на які згідно з Регламентом Ізюмської міської ради виділено 30 хвилин. Чи не головною темою кожного виступу було питання реконструкції Центральної площі,  а саме зріз тополів та ялинок звичайних.

       Майже одну годину виступаючі присвятили цій темі. В свою чергу, Ізюмський міський голова Валерій Марченко заявив, що реконструкція площі відбувається в рамках норм чинного законодавства, і міська влада має принципову позицію щодо перетворення головної площі міста на справжній громадський простір з охайним і естетичним виглядом.

      Також, депутати  заслухали доповідь т.в.о. начальника Ізюмського відділу  Національної Поліції Сергія Гута. Зазначимо, що минулої сесії депутати прийняли рішення рекомендувати правоохоронцям вжити  всіх необхідних заходів для нормалізації криміногенної ситуації в Ізюмі та відзвітувати про результати своєї роботи в цьому напрямку через місяць. Цього разу, присутні у залі задовільно оцінили результати діяльності поліції.

     Надважливим питанням на сесії було питання госпітальних округів. Депутати ухвалили звернення Ізюмської міської ради щодо створення  госпітального округу з центром в місті Ізюмі, в якому депутатами запропоновано безліч переваг та аргументів створення госпітального округу в Ізюмі,  тим паче, у зв’язку з недавньою ситуацією в м. Балаклія, коли під загрозою знищення в результаті масштабної пожежі на військовому складі опинились і мешканці міста, і будівлі, створення госпітального округу з центром в Ізюмі є логічним та доцільним.

     Останнім питанням порядку денного було питання передачі польової лазні, яку  Комунальне підприємство «Благоустрій міста Ізюма» придбало для Збройних сил України. Тобто, після оформлення необхідних документів військовослужбовці, які захищають незалежність та суверенітет нашої держави в зоні АТО, отримають в подарунок від міської влади  спеціалізовану лазню на колесах.

       Також, депутати ухвалили ряд рішень щодо змін до міського бюджету, земельні та комунальні питання.


Електронна платформа Громадський бюджет