25 переглядiв

29 січня Україна відзначає День пам’яті героїв Крут

?????????????????????????????????????????????????????????

Пам’ятати своїх героїв дуже важливо, адже герої – це ті, найкращі, яких ми втрачаємо. Їх не бракує в історії України. Бій під Крутами – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українського народу. Тоді, в далекому 1918 році молоде покоління українців одними з перших віддали свої життя за новопроголошену Українську державу. Та попри поразку цей бій став праобразом мужності та відваги для українського народу.
Завдяки звитязі та сміливості українських вояків ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на кілька днів, коли тривали переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. Важливо було, аби на той момент українська столиця перебувала під контролем Центральної Ради. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.
Цього дня в мережі Інтернет, в закладах освіти та культури з нагоди пам’ятної дати будуть проведені тематичні та інформаційні заходи.

Електронна платформа Громадський бюджет