Офіційний сайт міста Ізюм

311 переглядiв

29 січня відбулось перше в 2019 році засідання 82 сесії Ізюмської міської ради

1

Питань, що потребували вирішення депутатами, накопичилось чимало. Але спочатку – 30 хвилин для заслуховування звернень громадян. Більшість з них – стосувались перевезень у громадському транспорті. Адже ізюмчани занепокоєні і технічним станом автобусів, і якістю самої послуги, зокрема, перебоями у графіку маршрутів. Тому активні громадяни прийшли на засідання сесії, аби розібратись у даній ситуації. Та це питання знаходиться на контролі у керівництва міста, і саме зараз відбувається конкурс на громадські перевезення.
З цього приводу заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров прокоментував ситуацію, що склалася в нашому місті.
Далі робота сесії продовжилась у звичному режимі. Так, було ухвалено звіт про виконання міського бюджету на 2018 рік, умови оплати праці міської влади, безоплатну передачу основних засобів та матеріальних цінностей з комунальної власності територіальної громади м. Ізюма до комунальної власності сільських рад, списання основних засобів комунальними підприємствами міста. Також депутатами було затверджено ряд міських Програм щодо економічного та соціального розвитку, організації безкоштовного перевезення хворих з хронічною нирковою недостатністю, забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення.
Традиційно, наприкінці засідання було розглянуто питання про регулювання земельних відносин.