Офіційний сайт міста Ізюм

181 переглядiв

Державний реєстр виборців інформує

3-tmb-270x180

Шановні виборці, будьте соціально активними!

         Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.

 

         Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Постійно оновлюються його дані, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології , створюється нове програмне забезпечення.

         Однією з основних засад ведення реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру виборців вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.

         Кожен виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру щодо неправомірного включення (невключення) до реєстру себе чи інших осіб, записи про себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей реєстру щодо себе чи інших осіб. Також виборець має право отримувати інформацію про своє включення (невключення), отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до реєстру.

         З метою підвищення якості і достовірності списків виборців на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

         Особливо це стосується виборців:

– яким виповнилося 18 років за 2017 — 2018 роки для того, щоб уникнути несвоєчасного внесення до Державного реєстру виборців;

– які змінювали прізвище чи місце реєстрації протягом останнього періоду;

– які мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);

– виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;

– громадян, що повернулися з місць позбавлення волі.

         Зробити це можливо:

  1. Особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради, який знаходиться за адресою:

                                      м.Ізюм, пл.Центральна, 1.

                   ( приміщення виконавчого комітету Ізюмської міської ради)

  1. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 2-40-69, 2-45-88.

Також за цим телефоном можливо перевірити включення до Реєстру виборців та свої персональні дані.

  1. Скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців в мережі Internet за прямим посиланням:

 

                            www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:200

 

 

         Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електронну пошту, прізвище, ім’я, по-батькові згідно паспортних даних та дату народження), на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. У разі не включення до реєстру, необхідно безпосередньо звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради з паспортом.

         Отже, шановні виборці, Державний реєстр виборців працює для Вас завжди. Для того, щоб Ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право — право вибору.

Начальник відділу ведення ДРВ Ізюмської міської ради 

Н.Слабунова