53 переглядiв

День боротьби з торгівлею людьми

torgivlya-lyudmi_5d3eceb8ac01d

Європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Він був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо дітьми та жінками. Боротьба з торгівлею людьми визначена одним з пріоритетних напрямів роботи Уряду України в сфері захисту прав людини.

Необхідно зазначити, що способи втягнення людей у процес торгівлі людьми різні – зазвичай це відбувається шляхом використання обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини, із застосуванням чи погрозою застосування насильства, матеріальної чи іншої залежності від другої особи.

Якщо Ви або хтось із знайомих та родичів стали жертвою торгівлі людьми, звертайтеся до управління соціального захисту населення.

Людина, яка постраждала від цього злочину, звернувшись до місцевої державної адміністрації, має право на отримання відповідного статусу, і це дає їй можливість отримати одноразову матеріальну допомогу, а також отримати повний спектр допомоги: медичної, правової, соціальної, а також одноразової матеріальної допомоги.

 

З турботою,

адміністрація КНП «ЦПМСД м. Ізюм»

 

Електронна платформа Громадський бюджет