201 переглядiв

Про поточну ситуацію з захворювання на коронавірус

Брифінг

Шановні ізюмчани! Як завжди, на початку брифінгу хочу вас проінформувати про поточну ситуацію з захворювання на коронавірус.

Так, станом на 30 квітня 2020 р. в Україні зафіксовано 10406 випадків корона вірусної хвороби, з них 261 – летальний і 1238 – одужало. За добу зафіксовано 540 нових випадків.

В Харківській області захворілих на корона вірус – 249 випадків.

Кількість ізюмчан, в яких на даний час лабораторно підтверджено захворювання на коронавірусну інфекцію, становить 4 особи. З них інфіковано 2 чоловіка та 2 жінки – працівниці інфекційного відділення Ізюмської центральної міської лікарні. Стан захворілих задовільний. Вони знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів.

Як ви бачите, ця хвороба не оминула й нашу громаду. Міська влада докладає максимум зусиль для нерозповсюдження в подальшому інфекції COVID-19. Ведеться постійне тестування контактних осіб, загалом зроблено 68 тестів ПЛР та 27 швидких тестів. Ще раз звертаюсь з проханням дотримуватись карантинних заходів. Це безпека вас, ваших рідних та в цілому всієї громади.

Хочу висвітлити питання, яке турбує мешканців Ізюмської громади. Це робота продовольчих ринків. Депутати Ізюмської міської ради, зважаючи, що це болюче питання для громади, направили звернення до органів влади з проханням розглянути це питання та прийняти позитивне рішення в інтересах людей. Спільними зусиллями питання вирішено. На засіданні Уряду 29 квітня було прийнято рішення про відновлення роботи ринків за умов дотримання певних санітарних норм. З першого травня продовольчі ринки міста мають знову запрацювати. Але попереджаю всіх, якщо будуть встановлені факти недотримання санітарних норм, ми будемо вимушені повертатись до цього питання. Пам’ятайте, що безпека та здоров’я є найбільшою цінністю для громади!

Шановні жителі громади! Карантин все одне закінчиться, а поки він триває –  міська влада не сидить на місці. Місто розвивається, місто будується, місто прикрашається. Почався ремонт доріг, продовжується ремонт лікарень, шкіл, дитячих садочків . Ведеться реконструкція зали боксу, будується басейн, розпочато роботи по реконструкції центрального парку, ведуться роботи по озелененню міста.

Тож карантин обов’язково закінчиться, а місто буде розвиватись й квітнуть на радість всім нам! Бажаю вам здоров’я!

 

Електронна платформа Громадський бюджет