151 переглядiв

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування

DSC06346

Це є  спільним професійним святом усіх тих, хто сприяє сталому місцевому розвитку на усіх рівнях шляхом зміцнення спільного управління заохочення громадських ініціатив по всій Україні.

День місцевого самоврядування встановлений згідно з Указом Президента від 25 листопада 2000 року і відзначається щорічно 7 грудня  «…враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності…».

За великим рахунком, День місцевого самоврядування – це свято української громади. Здавна саме громада була в Україні не лише первісною й елементарною формою соціальної організації, але й особливою формою соціальної самоорганізації, яка не знає ієрархії та домінування, і навіть моделлю ідеального суспільства.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко та його заступник Володимир Мацокін з ранку святкового дня грамотами та подяками за вагомий особистий внесок у становлення і розвиток територіальної громади, активну громадську позицію, сумлінну плідну працю і високий професіоналізм нагородили кращих працівників управління освіти, управління соціального захисту населення та фінансового управління Ізюмської міської ради.

Електронна платформа Громадський бюджет