26 переглядiв

Оголошення про конкурс «Культура. Спільнота» оголошеного Міжнародним фондом «Відродження» в рамках проєкту «EU4USociety» у співпраці з Європейським Союзом.

скачанные файлы

Міжнародний фонд «Відродження» (далі – Фонд) оголошує конкурс в рамках проєкту «EU4USociety» у співпраці з Європейським Союзом «Культура. Спільнота». 

Перший дедлайн – 25 листопада 2020 року.

Мета конкурсу – надати додаткову підтримку ініціативам та проєктам у сфері культури, які здатні залучати кошти від громадян шляхом краудфандінгу.

Пріоритет конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які залучають кошти громади та мають соціальний вплив.

Учасники конкурсу: До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, благодійні фонди, асоціації, товариства та інші об’єднання, зареєстровані у будь-якому регіоні України відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації. Одна і та сама організація не може претендувати на підтримку у загальному обсязі більше ніж 60 000 євро протягом реалізації проєкту «EU4USociety» (2020-2023 рр).

Фонд не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам і приватним (фізичним) особам.

Організації, які отримують грант, відповідають за моніторинг стану впровадження проєкту та оцінювання його результатів, дотримання комунікаційної політики та брендування проектів ЄС. Організації-реципієнти гранту подаватимуть звіти за надані Фондом кошти відповідно до форм звітності у визначеному Фондом форматі. Для підготовки краудфафндінгових кампаній може бути також організовано менторінговий супровід (за потреби).

Критерії відбору заявок на першому етапі:

  • культурна цінність проєкту (знаковий характер події, участь знаних митців, унікальність проекту);
  • соціальний вплив проєкту (значення проекту для громади; реалістична оцінка цільової аудиторії та бенефіціарів проекту; дотичність проекту до наскрізних тематичних пріоритетів фонду “Відродження” – права людини, інклюзія, гендерна рівність, екологічна сталість, європейська інтеграція України, доступ до якісної освіти, громадянська освіта, протидія корупції);
  • спроможність команди проєкту та фінансова обґрунтованість (реалістичність збору заявленої суми шляхом краудфандінгу – за аналогією з подібним проектами або обґрунтування здатності проекту зібрати необхідні кошти; обґрунтовані та збалансовані витрати бюджету).

Дати подання заявок для участі в конкурсі після квітня 2021 року буде оголошено додатково.

Процедура конкурсу

Крок 1. Подання концептуальної заявки шляхом заповнення аплікаційної форми.

Крок 2. Якщо вашу заявку схвалено – вам потрібно залучити кошти від громадян на свій проєкт на «Спільнокошті» (партнерській платформі нашої програми) або іншому краудфандінговому веб-сайті.

Термін підготовки та проведення кампанії – не більше 6 місяців від дати повідомлення від Фонду про партнерство.

Крок 3. Якщо краудфандінг завершилася успішно – Фонд фінансує проєкт громадської організації у сумі, яка дорівнює зібраній шляхом краудфандінгу (але не більшій, ніж підтверджена Фондом сума дофінансування).

Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 200000 гривень.

Графік проведення конкурсу у листопаді 2020 – квітні 2021 року:

ДАТА ПОДАННЯ ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ У ПЕРШОМУ ЕТАПІ

ПОВІДОМЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПОПЕРЕДНЬОГО ВІДБОРУ

25 листопада 2020

15 грудня 2020

25 січня 2021

15 лютого 2021

25 березня 2021

15 квітня 2021

*Більше про проєкт EU4USociety – тут.

Джерело: https://www.irf.ua/contest/konkurs-kultura-spilnota/

 

Електронна платформа Громадський бюджет