Офіційний сайт міста Ізюм

245 переглядiв

9 травня ізюмчани відзначили День Перемоги

MVT05269

74-а річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні як завжди пройшла в місті урочисто та святково.

Зранку  в центрі міста відбувся грандіозний марш пам’яті і поваги “Пам’ятаємо і перемагаємо”, в якому взяли участь близько півтисячі ізюмчан. У руках вони тримали Прапори України, синьо-жовті кульки, фотокартки тих рідних, хто боронив нашу землю від фашистів. Яскрава  колона прямувала з вул. Соборної до пам’ятника «Скорботна  мати».

Там же і відбувся мітинг, на якому привітав ветеранів та ізюмчан з великим  святом Перемоги Ізюмський міський голова Валерій Марченко. Він побажав мирного неба над головою та  виказав низький уклін фронтовикам і працівникам тилу за мир і свободу.

Зі словами привітань також виступили ветерани Другої світової, учасники АТО, представники учнівської молоді, афганці.

Закінчився захід покладанням квітів до братських могил.

З нагоди свята вдень відбулись і спортивні заходи. Серед учнів загальноосвітніх закладів міста відбулась традиційна естафета перемоги, переможцем якої стала команда гімназії №3.       

Надвечір на ізюмчан та гостей міста чекав святковий концерт за участі творчих колективів та солістів міста. У концертній програмі прозвучали вірші та пісні воєнних років, що додавало святу особливої атмосфери.

Протягом дня  в центрі міста працювала святкова торгівля, а також дитячі атракціони радо зустріли дітей.

Концерт завершився традиційною факельною ходою з центральної вулиці міста до Меморіалу Слави. Там хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих на фронтах Другої світової війни та поклали квіти до Вічного вогню.

Фінішним акордом заходу став святковий салют.