Офіційний сайт міста Ізюм

190 переглядiв

Активна молодь Ізюма – за чисте довкілля!

56730677_940765489464011_2193836133354307584_n

Всі ми – ізюмчани завжди із задоволенням відпочиваємо на березі нашого Дінця, але, напевно, не цінуючи того, що маємо, ми забруднюємо все навколо своїми ж власними відходами. Так, із року в рік, наші улюблені місця для відпочинку, на жаль, перетворюються на сміттєзвалища і вже, мабуть, не залишилося, хоча б 100 метрів чистого місця уздовж річки.
Тому активна молодь нашого міста вирішила долучитися до екологічного челленджу #trashtag, який здобув популярність по всьому світу.
У п’ятницю, 19 квітня 2019 року, о 10:00 півтори тисячі молодих ізюмчан приєднаються до цієї міжнародної акції і розчистять від сміття русло річки Сіверський Донець.
Тому що прибирати – це не соромно, а соромно жити у смітті.
Наша ціль – не лише прибрати територію, а позбутися відходів назавжди. Показати старшому поколінню і навчитись самим не забруднювати навколишнє середовище, продукувати менше сміття та сортувати відходи.
Кожен ізюмчанин може так само долучитися до заходу.
Для цього просто приберіть будь-який непотріб на природі і викладіть у соцмережі фото “до” і “після” з позначкою #trashtagIZYUM.
Давайте разом очистимо наше місто від сміття, поганих слів і поганих вчинків! Дбаймо про чистоту наших сердець і чистоту довкілля. Пам’ятаймо: відповідальність народжується у нашому серці та віддзеркалюється у серцях наших дітей.