260 переглядiв

В Ізюмі пройшло свято «Архієрейської ялинки»

image (21)

 

       8 січня на Центральній площі міста за ініціативи Його Високопреосвященства Єлисея — Архієпископа Ізюмського та Куп’янського, всебічній підтримці міської влади та допомоги народного депутата України Віктора Остапчука відбулось традиційне свято «Архієрейської ялинки».
       У заході взяло участь чимало мешканців нашого міста та гостей з Ізюмського, Куп’янського, Вовчанського та Двуречанського районів.
       Ізюмський міський голова Валерій Марченко у своєму вітальному слові відзначив велику роль православної церкви в збереженні історичної пам’яті українського народу та національної культури України і подякував Ізюмській єпархії за чудову традицію святкування в Ізюмі “Архієрейської ялинки”.
       Далі на сцені розпочалася історична театралізована вистава «Різдвяний вертеп» за участі творчих і художніх колективів міста, яка наповнила свято справжнім різдвяним духом та настроєм.
       Святкове дійство супроводжувалося народними та обрядовими піснями у виконанні архієрейського хору під керівництвом регента Олега Кадюка.
       Також, дітлахів розважали ростові ляльки, казкові персонажі, які гуляли площею та з якими залюбки фотографувались як діти так і дорослі.
       Всі бажаючі мали змогу зігрітись гарячим чаєм із смачними булочками, якими пригощали біля великого самовару.
       А найголовніше, що діти пільгових категорій та обдаровані діти отримали солодкі подарунки.
       Загалом, свято, як завжди, пройшло в кращих традиціях Різдва Христового та залишило багато приємних спогадів і вражень.