Офіційний сайт міста Ізюм

274 переглядiв

«Байдиківка» – це завжди цікаво, весело, незабутньо!

MVT06919 (Копировать)

Ось і закінчилась друга зміна у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Байдиківка». Тут було все: і відповідна педагогіка, і комфортні умови, і кваліфікований колектив, і корисне харчування і, найголовніше, неймовірне місце розташування.

Протягом трьох тижнів у маленькій країні «Байдиківка» діти мали чудову можливість розкрити приховані у собі таланти, адже кожного дня були нові завдання, нові свята, змагання та конкурси. Режим дня відповідав потребам дитини, було гармонійно поєднано відпочинок та розваги, хвилини релаксації та активних дій. Завдяки злагодженій та чіткій роботі адміністрації, вихователів, працівників харчоблоку та технічних працівників вдалося забезпечити цікавий, змістовний, активний та корисний відпочинок, покращити фізичне та моральне здоров’я дітей, згуртувати – дітвора активно працювала у команді, навчилась цінувати дружбу і поважати своїх суперників. Протягом зміни діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій.

Та як би сильно не бажали вони продовжити свій літній відпочинок у «Байдиківці», але все підходить до кінця. Церемонія прощання завжди емоційна і особлива. Зі сльозами на очах та незабутніми враженнями попрощалися дітвора з улюбленим місцем відпочинку, товаришами та вожатими, які встигли за цей час стати справжніми друзями.

2 серпня відбулась урочиста лінійка, на якій діти мали можливість поділитися своїми враженнями та емоціями від відпочинку, подякувати працівникам табору, а також отримати грамоти та подарунки за активну участь у житті закладу. Закінчилась вона дружнім танцювальним флеш-мобом, який із задоволенням виконали всі дітлахи разом із своїми вихователями.

Наступного дня діти повернулися додому, де їх вже чекали батьки. Відпочинок у «Байдиківці» залишив в їх душах добрий слід, а ще – бажання наступного року повернутися сюди знову!