Офіційний сайт міста Ізюм

154 переглядiв

Biblio-party в Ізюмській бібліотеці

  IMG_0995

       30 вересня Україна відзначає Всеукраїнський день бібліотек. 

       З нагоди такого цікавого свята працівники Центральної бібліотечної системи міста Ізюм організували свято.

       28 вересня у приміщені центральної міської бібліотеки відбулось святкування Всеукраїнського дня бібліотек. На свято були запрошені представники керівництва міста,  постійні читачі, письменники та поети, бібліотекарі зі шкіл міста та просто небайдужі до бібліотечної справи містяни.

       З привітанням на святі виступив заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін – він привітав бібліотекарів зі святом та подякував їм за їхню роботу. Також Володимир Володимирович нагородив Грамотою Ізюмського міського голови провідного редактора центральної міської бібліотеки Наталію Кравченко. З вітальним словом також виступила начальник Управління культури Ізюмської міської ради Олена Яснова, побажавши працівникам особистого щастя та сил на виконання своєї місії – прищеплення людям любові до книги. Олена Іванівна нагородила Грамотою начальника Управління культури Ізюмської міської ради провідного методиста центральної міської бібліотеки Людмилу Овсієнко.

       Також грамотами і подяками було нагороджено бібліотекарів з навчальних закладів міста, з котрими плідно співпрацює центральна бібліотечна система.

     Працівники бібліотеки підготували цікаву програму з цікавою інформацією, показами фільмів та жартівливими сценками. Також усі бажаючі могли розглянути фотографії у тематичній фотосушці.

       Щиро вітаємо працівників бібліотек зі святом та бажаємо міцного здоров’я і натхнення на плідну працю! 

 

Управління культури Ізюмської міської ради