79 переглядiв

Бігом за здоров’ям: в Ізюмі вдруге відбувся легкоатлетичний пробіг

ISO04854

12 вересня в Ізюмі з ініціативи та підтримки Ізюмського міського голови Валерія Марченка відбувся загальноміський легкоатлетичний пробіг «Izyum Run», присвячений Дню фізичної культури і спорту України. Організатором змагання виступило управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради, а спонсорами – SPA&Fitness «Мавр» та фітнес-центр «Ягуар».
Такий захід в нашій громаді проходив вже вдруге. На жаль, через коронавірусні обмеження він не був таким масштабним як минулоріч, але зібрав справжніх прихильників здорового способу життя. Приємно, що свято бігу набуває популярності серед жителів нашої громади. Погожа днина, завзятість, азарт, любов до спорту стали головними орієнтирами у змаганнях для більше як 40 учасників пробігу.
Вже зранку до КДК «Спартак» підходили охочі, аби зареєструватися для участі у забігу, та вболівальники, аби їх підтримати.
Традиційно спортивне дійство розпочалося парадом, на початку якого хвилиною мовчання було вшановано пам’ять секретаря Ізюмської міської ради Артема Єрдаларяна, серце якого раптово перестало битися напередодні.
Далі з привітальним словом до учасників змагань звернувся Ізюмський міський голова Валерій Марченко. Він побажав всім вдалого старту, перемоги і гарного настрою. Також з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури і спорту, Валерій Віталійович вручив грамоти управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради тренерам-викладачам дитячо-юнацької спортивної школи імені В.В.Ткаченка Руслану Головенку, Івану Ізгородіну та Ірині Синицькій.
Після проголошення правил легкоатлетичного пробігу всі учасники та вболівальники попрямували до місця страту. Цього року бігова дистанція становила 5 кілометрів. Починалася з вулиці Покровської, далі по колу – провулок Соборний, вулиці Соборна, Першотравнева, Харківська, Покровська, фінішували на Соборній. Загалом, на подолання шляху учасникам змагань знадобилося приблизно півгодини. На фінішній прямій всіх бігунів зустрічали гучними оплесками та радісними вигуками.
За результатами забігу абсолютними переможцями змагань серед чоловіків став Сергій Волобуєв, серед жінок – Лілія Фролова. Вони отримали кубки, медалі, грамоти, грошові винагороди та абонементи до спортивних залів від спонсорів заходу.
Призові місця серед учасників були розподілені відповідно до вікових категорій. Усі переможці отримали грамоти та медалі.
Церемонію нагородження призерів провели Ізюмський міський голова Валерій Марченко та начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник.
Завершився захід спільним фото всіх учасників спортивного свята.
Легкоатлетичний пробіг «Izyum Run» вчергове довів, що здоровим нині бути модно і спортивні змагання є важливою та невід’ємною частиною життя Ізюмської громади.

Електронна платформа Громадський бюджет