576 переглядiв

Брифінг Ізюмського міського голови Валерія Марченка щодо введення в окремих регіонах України воєнного стану

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_04_49_10.неподвижное изображение011

Шановні ізюмчани!

Як ви знаєте, з 28 листопада в 10 областях нашої країни запроваджено воєнний стан. Зокрема, і в Харківській області. У зв’язку з цим, хочу зазначити, що запровадження воєнного стану не означає застосування будь-яких спеціальних заходів або обмежень конституційних прав та свобод громадян.
Військовий стан тільки зобов’язує військовослужбовців перейти у підвищений ступінь бойової готовності, а правоохоронні органи – в стан посиленого несення служби.
Ситуація в Ізюмі знаходиться під контролем. Транспортне (автобусне та залізничне) сполучення, освітні й медичні заклади, банківські установи, підприємства та організації міста Ізюм працюють у штатному режимі.
Заплановані культурно-масові та спортивні заходи не будуть скасовуватися.
Хочу наголосити ще й на тому, що чутки про введення комендантської години в Ізюмі безпідставні – ніякої комендантської години у місті не буде!
Тож закликаю вас, шановні ізюмчани, не панікувати, зберігати спокій і не поширювати недостовірну або неперевірену інформацію, тим самим збільшуючи соціальне напруження. Довіряйте лише офіційним джерелам інформації!
Керівництво міста знаходиться в постійному контакті з Харківською обласною державною адміністрацією. Зазначу, що ситуація в Харківській області – стабільна та контрольована. Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено.
Інформацію про те, що відбувається в нашому місті, ви зможете дізнаватися на офіційному сайті міста Ізюм та в ефірі комунальної радіостанції «Радіо-Ізюм» 100.8 FM.

Електронна платформа Громадський бюджет