Офіційний сайт міста Ізюм

223 переглядiв

Брифінг Костянтина Петрова щодо питання висвітлення інформації про діяльність міської влади

 

Слайд1

Шановні ізюмчани!

       Всі ми з Вами живемо в епоху інформаційного простору. Коли будь-хто може вільно користуватися інтернетом та отримувати будь-яку інформацію з мережі.

        Ізюмська міська рада та виконавчий комітет йдуть в ногу з прогресом і використовують всі можливості для того, щоб відповідати викликам сучасності.

       Як Ви знаєте, в нашому місті працює Офіційний сайт, на якому висвітлюється вся інформація про діяльність міської влади і оприлюднюються всі проекти і нормативно-правові акти органів місцевого самоврядування нашого міста і їх посадових осіб.

       За дорученням Ізюмського міського голови Валерія Марченка минулого року сайт був оновлений і спрощений в користуванні, для того щоб кожен бажаючий міг з легкістю ним користуватися. Також, ми розробили мобільну версію сайту, щоб він був доступний для всіх смартфонів.

       Для забезпечення абсолютної відкритості і підзвітності міської влади перед громадою ми започаткували онлайн трансляції сесій Ізюмської міської ради і нарад Ізюмського міського голови.

        Для того щоб виборці могли слідкувати за діяльністю депутатів ми перші в Харківській області запровадили електронну систему поіменного голосування і тепер оприлюднюємо результати голосування всіх депутатів на Офіційному сайті міста.

       Також, для забезпечення безпосереднього впливу громади на рішення, які приймає міська влада ми створили розділ електронних петицій до Ізюмської міської ради, яким може скористатися кожен ізюмчанин.

       В своїй роботі міська влада активно співпрацює з місцевими засобами масової інформації, такими як газета «Обрії Ізюмщини», газета «ВСЕМ», телекомпанія «СІАТ», радіо «ІЗЮМ» та інші. Додатково публікуємо новини в соціальних мережах.

       Але, на жаль, достовірна інформація з наших офіційних джерел не завжди потрапляє в поле зору мешканців міста і цим безсовісно користуються, як зараз модно казати – різні «боти, фейки і троллі». Вони використовують можливості Інтернету у власних корисних цілях і свідомо дезінформують ізюмчан про різні події в місті.

        Тому, у відповідності до чинного законодавства України, та за дорученням Ізюмського міського голови міська влада випускатиме інформаційний бюлетень для ізюмчан під назвою «Ізюм Офіційний». Цей інформаційний бюлетень буде розповсюджуватися безкоштовно двічі на місяць починаючи з квітня 2017 року. Таким чином, міська влада буде висвітлювати свою роботу і доносити офіційну інформацію до ізюмчан з достовірних джерел, для того, щоб уникнути будь-яких спекуляцій і провокацій з боку недобросовісних кібер-персонажів.

       Бо як казав один пропагандист: «Чем наглее ложь, тем больше народ в нее верит».

       Тож, шановні ізюмчани, будьте обачні і не підпадайте під вплив інформаційних атак, а користуйтеся інформацією, яка публікується виключно в офіційних джерелах.