955 переглядiв

Брифінг секретаря Ізюмської міської ради Костянтина Петрова щодо позачергової сесії Ізюмської міської ради, яка мала відбутись 17.02.2021 року

изображение_viber_2021-02-17_16-36-02

Шановні ізюмчани!

У відповідності до норм закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та діючого Регламенту Ізюмської міської ради міським головою була скликана позачергова 8 сесія Ізюмської міської ради 8 скликання на 16 годину 17 лютого. Ізюмський міський голова напередодні видав відповідне розпорядження, враховуючи заяву деяких депутатів міської ради від 3 лютого. В цій заяві депутати наполягали на важливості та невідкладності скликання саме позачергової сесії. Міським головою доручено депутатам, за пропозицією яких скликана сесія, визначитись з порядком денним, оскільки 4 проєкти рішень, автором яких є депутат Козлов і які були основою скликання позачергової сесії, отримали негативні юридичні висновки. Частина цих проєктів також відхилена постійною депутатською комісією з питань законності, правопорядку та депутатської діяльності на своєму засіданні.
Скликана сесія не відбулася, оскільки у відповідності до норм статті 13 діючого Регламенту на сесію прибуло та зареєструвалось депутатів менше, ніж більшість від загального складу ради, тобто менше 18 депутатів.
Під час консультацій з депутатами на предмет відсутності на засіданні більшість із них зазначала повну незгоду з популістичними та зухвалими намаганнями депутата Козлова та деяких депутатів, які підтримали його заяву про скликання позачергової сесії, маніпулювати фактами перед ізюмчанами, виносити на розгляд сесій незаконні та шкідливі для громади та її бюджету проєкти рішень. Внесеними на розгляд міськради проєктами рішень, їх автор – депутат Козлов пропонує з невизначених джерел здійснювати необґрунтовані видатки по двом програмам, а саме: безпідставно збільшити приватним перевізникам майже втричі відшкодування пільгового перевезення, а також в порушення бюджетного законодавства України здійснювати видатки на пільги, які не відносяться до повноважень місцевих рад, а є видатками державного бюджету. Крім того одним із проєктів є створення комунального колапсу в обслуговуванні багатоквартирних будинків, у яких управителем є КП «Благоустрій міста Ізюм», мабуть хоче повернути часи панування ЖРЕПу, яке проїдало кошти, а обслуговуванням будинків майже не займалось.
Більшість в Ізюмській міській раді, а це депутати від фракцій “Нові обличчя” та “Слуга народу” не допустить нехтування вибором більшості ізюмчан і не допустить прийняття незаконних та шкідливих для громади рішень! Дякую!

Електронна платформа Громадський бюджет