Офіційний сайт міста Ізюм

212 переглядiв

Брифінг Валерія Марченка про підсумки ремонту автодоріг в Ізюмі у першому півріччі 2017 року

thumb-newsSpisok-865x579-0529

Шановні ізюмчани!

       По завершенню першого півріччя 2017 року я хотів би підвести перші підсумки ремонтних робіт автодоріг в нашому місті за цей період, а також звернути Вашу увагу на масштаби цих робіт.

       Адже, окрім ремонту понад 30 міських доріг, з повним списком яких Ви можете ознайомитися на Офіційному сайті міста, в Ізюмі цього року вперше за 25 років проводиться капітальний ремонт траси Харків-Довжанський протяжністю приблизно 10 км., а також капітальний ремонт дорожнього покриття всіх мостів в Ізюмі.

     На даний момент Ізюмське ШРБУ вже провело поточний ремонт на 15 вулицях міста, а також капітальний ремонт трьох доріг і трьох мостів по вулицям Європейська, Харківська і Суходольска.

     Хочу зазначити, що до ремонтних робіт в нашому місті було залучено фірму з технагляду, яка веде постійний контроль та фото і відеофіксацію якості асфальтобетонного покриття. Тому я можу з упевненістю заявити, що нове асфальтове покриття прослужить не один рік.

        Так, наприклад, під час проектування ремонтних доріг в цьому році, комісія виявила, що жоден метр доріг, які були покладені в минулому 2016 році зараз немає жодних пошкоджень або руйнувань. А всі ями які утворилися на дорогах після зими, були на ділянках де ремонт не проводився два і більше років.

В зв’язку з цим, міська влада нещодавно прийняла стратегічну програму ремонту автомобільних доріг в Ізюмі до 2019 року. Таким чином, ми плануємо за три роки провести ремонт всіх доріг загального користування в Ізюмі.

       Це дозволить нам системно вирішити проблему доріг в нашому місті і надасть можливість значно заощадити кошти місцевого бюджету. Тому що після реалізації цієї програми ми будемо займатися вже не ремонтом, а обслуговуванням доріг і лише підтримувати їх в належному стані.

       Окрім цього, за моїм дорученням комунальне підприємство «Благоустрій м. Ізюма» власними силами постійно проводить ямковий ремонт і підсипку доріг в місті. На даний момент такі роботи вже були проведені в районах приватного сектору на 15 вулицях міста.

         Особливу Вашу увагу, шановні ізюмчани, я хотів би звернути на те що, цього року, після багаторазових звернень міської влади до Харківської обласної державної адміністрації нам вдалося заручитися особистою підтримкою губернатора Юлії Світличної у вирішенні питання капітального ремонту траси Харків-Довжанський, що проходить через наше місто.

       Працівники компанії «Магістраль» вже провели фрезування та грейдування дороги і тепер кладуть вирівнювальний шар асфальту. Після цього вони покриють його верхнім шаром меншої фракції і перейдуть до вирівнювання траси з другорядними дорогами та нанесення дорожньої розмітки.

       Всі ці роботи планується завершити до Дня незалежності України 24 серпня 2017 року.

     В зв’язку цим, я хотів би від імені всієї громади Ізюма іще раз подякувати керівництву Харківської обласної державної адміністрації і особисто голові Юлії Світличній за особливу увагу до проблем мешканців нашого міста і всебічну підтримку у їх вирішенні.

       Також вже завершуються ремонтні роботи на залізобетонному мості через річку Сіверський Донець. Хочу зазначити, що згідно проекту на мосту не тільки замінять асфальтове покриття, а й впорядкують пішохідні зони і відновлять естетичний вигляд мосту.

       Наразі це всі проміжні підсумки ремонту автомобільних доріг в Ізюмі за перше півріччя 2017 року, а в другій частині міська влада планує провести капітальний ремонт доріг по вул. Покровська та пров. Каретний.

       Також, ми готові приступити до ремонтних робіт біля торговельного майданчика «Поворотка», але поки що чекаємо завершення ремонту автотраси на цій ділянці дороги.

       Отже, шановні ізюмчани, як Ви зараз дізналися міська влада докладає всіх зусиль для того щоб привести автомобільні дороги Ізюма в належний стан.

     Я, як Ізюмський міський голова, взяв вирішення цього питання під свій особистий контроль і запевняю Вас, що всі зобов’язання які міська влада взяла на себе будуть виконані.

       Впевнений, що кожен мешканець нашого міста вже зробив для себе відповідні висновки з цього приводу і самостійно дав оцінку діяльності міської влади за цей період.