Офіційний сайт міста Ізюм

152 переглядiв

Брифінг заступника Ізюмського міського голови Костянтина Петрова щодо реалізації міні-проектів в місті

logo-rg
Шановні ізюмчани!

       Залучення інвестицій в Ізюм – це стратегічна задача міської влади, оскільки грантові кошти – це не тільки запорука ефективного розвитку нашого міста, а ще й невід’ємна частина модернізації соціальної інфраструктури Ізюма.
       Окрім європейських компаній, таких як NEFCO, GIZ та інші, ми плідно співпрацюємо з керівництвом Харківської області.
       Так, наприклад, в цьому році міська влада подала 28 заявок на обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», який проводить Харківська обласна рада.
       З них 21 заявка стосувалася вирішення питань з енергозбереження, 6 заявок про розвиток добробуту громади і 1 заявка щодо відновлення і збереження чистого довкілля в Ізюмі.
       В конкурсному відборі від нашого міста переможцями стали 7 конкурсних заявок від ініціативних груп Управління праці та соціального захисту населення; Центру дитячої та юнацької творчості; дитячих садочків №2, №9 та №14; територіального центру соціального обслуговування населення та ОСББ «ОБЕРІГ-ІЗЮМ».
       В рамках реалізації цих проектів будуть виконані роботи по заміні вікон на енергозберігаючі в дошкільних закладах № 9 та № 14, в центрі дитячої та юнацької творчості, територіальному центрі соціального обслуговування населення.
       В Управлінні праці та соціального захисту населення будуть замінені вікна, вхідні двері та встановлено навіс над вхідними дверима.
       В ОСББ «ОБЕРІГ-ІЗЮМ» по вул. Покровська, 26, будуть виконані роботи по відновленню відмостки по периметру будівлі загальною площею 208 кв.м.
     В дошкільному закладі №2 будуть виконані роботи по заміні застарілих каналізаційних труб на сучасні пластикові, встановлення на території дитячого садочка сміттєзбиральних урн, заміна люків на каналізаційних колодязях та облаштування клумб.
       Хочу відмітити, що ДНЗ №2 в минулому році теж був переможцем обласного конкурсу «Разом в майбутнє» в номінації енергозбереження. Таким чином, в 2016 році в дошкільному навчальному закладі були замінені вікна на нові металопластикові.
       Загальний обсяг бюджету проектів-переможців в цьому році становить 900 867 грн. З них майже півмільйона гривень виділено з місцевого бюджету.
       Всі роботи планується завершити до кінця поточного року.
     Від імені Ізюмського міського голови Валерія Марченка, керівництва міста, депутатів Ізюмської міської ради та себе особисто я хотів би подякувати ініціативним групам батьків дитячих садочків №2, №9 та №14, громадським організаціям та органам самоорганізації населення, які разом з міською владою долучилися до створення і реалізації цих проектів.
       Дуже приємно, що ізюмчани беруть активну участь в житті міста.
       З кожним роком все більше активних мешканців долучаються до вирішення проблем в Ізюмі та створення комфортних умов проживання в місті.
       Зі свого боку міська влада цілком і повністю відкрита до співпраці і допомагає у втіленні будь-яких ініціатив громадян.
       Так, наприклад, за активною участі ініціативної групи «Нова мета» до якої входять вимушені переселенці з ОРДЛО, що проживають в Ізюмі, наше місто перемогло в конкурсному відборі на впровадження проекту Міжнародної організації з міграції під назвою «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом.
       На даному етапі ініціативною групою разом з консультантами Міжнародної організації з міграції розроблено проект «Від мрій до дій», в рамках якого в Ізюмі будуть проведені культурно–масові заходи, а в Міському парку буде встановлено новий спортивний майданчик для Воркаута (Workout) на загальну суму близько 300 тис. грн.
       Тож, шановні ізюмчани, не будьте байдужими до долі рідного міста – долучайтеся до участі в житті Ізюма, бо саме від нас залежить майбутнє всієї громади!