385 переглядiв

Центр міста залишився без води через засмічення каналізації

 

 1 002.MOV_snapshot_00.00_[2017.02.15_10.54.26]

         Як повідомили в Ізюмському водоканалі, аварія сталася 14 лютого опівдні. В каналізаційному колекторі по вул. Надозерній було виявлено засмічення, через яке була вірогідність прориву каналізаційних стоків назовні і в річку Сіверський Донець. Тому керівництво підприємства прийняло  вимушене рішення по припиненню водопостачання в центральну частину міста, нижню частину мікрорайону ІКПЗ, мікрорайон “Веприцький хутор”. Загалом станом на 15 лютого без централізованого водопостачання лишились більше ніж 5 тис. абонентів.

       Наразі ведуться ремонтні роботи по усуненню аварії та прочищення колектору. Задіяні 3 одиниці спецтехніки та 11 працівників аварійно-відновлювальної бригади. Очікується допомога від “Харківводоканалу”, який направить до нашого міста спеціальну техніку.

       За словами головного інженера Ізюмського водоканалу Миколи Кочури, засмічення сталося через несумлінні дії ізюмчан, які використовують водопровід не за призначенням і викидають до нього побутові відходи та сторонні предмети (одяг, білизна, поліетилен та ін.). Відновити водопостачання планується наприкінці дня. Упродовж дня в мікрорайони, які опинились без води, для побутових потреб населення підвозять технічну воду.

       Міська влада оперативно відреагувала на аварію каналізаційного колектору і тримає вирішення даного питання на особистому контролі.

       Тож шановні ізюмчани, будьте свідомими мешканцями свого рідного міста та не засмічуйте каналізацію. Адже від кожного з вас залежить стабільне водопостачання і те, чи буде вода в ваших оселях. Ставтесь поважно і до себе і до ваших сусідів!

Електронна платформа Громадський бюджет