168 переглядiв

Центральна площа Ізюма уквітчалась українським рушником

08

Вишиванки і рушники — символи любові й незрадливості, обереги українського народу. І саме 16 травня, у Всесвітній День вишиванки на центральній площі Ізюма на асфальті з’явився  різнобарвний рушничок. Намалювали його кольоровою крейдою за допомогою педагогів  учні Ізюмської дитячої художньої школи імені Сергія Васильківського.
Завзято з великим задоволенням і з гарним настроєм юні майстри пензлю взялися до роботи. І впродовж години біля великої клумби було розстелено яскраве полотно, яке своїм різнобарв’ям додає світлих фарб центральній площі міста і радує нас – його жителів.
«Хай стелиться вам доля рушниками!» – так кажуть в Україні, бажаючи людям щастя, добра, миру, злагоди і любові. І це від щирого серця повторюють юні ізюмські художники кожному з нас, даруючи свій талант та мистецький хист.
До них доєдналися і учні загальноосвітніх начальних закладів нашого міста. Вони розфарбували паркан навколо центральної міської лікарні різноманітними малюнками в українському стилі. Діти вирішили додати Ізюму більше яскравих насичених кольорів, адже, погодьтеся, приємно бачити різнобарвний малюнок замість сірої бетонної стіни.
Тож керівництво міста дякує юним ізюмчанам за проявлену ініціативу щодо благоустрою рідного Ізюма і закликає всіх небайдужих містян її підтримати.

Електронна платформа Громадський бюджет