16 переглядiв

ЧЕЛЛЕНДЖ “ДОПОМОЖИ РОДИНІ ПРОДУКТАМИ ХАРЧАВАННЯ”.

1

Шановні друзі, колеги, партнери та небайдужі громадяни!

        В непростий для України час кожен небайдужий житель Ізюмської громади зможе проявити себе та допомогти незахищеним верствам населення в кризовій ситуації в період поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”. Зараз саме час допомагати тим, хто не може потурбуватися про себе. Це сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах: залишились без роботи, без підтримки, без засобів для існування в такий важкий час.

       Тому ми, Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запускаємо ЧЕЛЛЕНДЖ “ДОПОМОЖИ РОДИНІ ПРОДУКТАМИ ХАРЧАВАННЯ”. 

 Кидаємо виклик та передаємо естафету Вам – кожному читачу: ЩО ТИ ЗРОБИВ ДЛЯ ІЗЮМСЬКОЇ ГРОМАДИ?!

А також запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашого ЧЕЛЛЕНДЖУ.

Для цього Ви можете зробити декілька простих кроків:

  1. Лайкнути та зробити репост нашого челенджа, попередньо виставивши фотозвіт своєї доброї справи, та вказавши того, кому Ви кидаєте виклик.
  2. Купити продукти харчування та принести в наш Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Соборна, 20, каб. 6-А.
  3. Допомогти продуктами харчування конкретній родині. Разом з нашими фахівцями відвідати сім’ю та зробити добру справу – “ДОПОМОЖИ РОДИНІ ПРОДУКТАМИ ХАРЧАВАННЯ”. 

Ізюмський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді м. Ізюм, вул. Соборна, 20, каб. 6-А, тел. +38066-70161-63, (05743) 2-85-71. Не залишайтесь осторонь проблем сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують допомоги нашої громади!

Електронна платформа Громадський бюджет