Офіційний сайт міста Ізюм

235 переглядiв

Чемпіонами не народжуються, ними стають

MVT01546

Будемо знайомі: Віталій Сірик – вихованець тренера-викладача з боксу Кириченка Володимира Павловича, займається боксом понад 5 років, дворазовий чемпіон Харківської області з боксу серед молоді. У грудні 2017 року виконав вимоги Єдиної спортивної класифікації України кандидата в майстри спорту України з боксу.

А колись… він вперше прийшов до Володимира Павловича хлопчиком. Завдяки своїй наполегливості, працелюбству покращав свої фізичні якості. Його жага до перемоги та інші бійцівські якості допомогли Віталію розвинути силу, швидкість, витривалість.

Кумиром юнака є Флойд Мейвезер (молодший) – видатний боксер світу, який не програв за свою біографію жодного професійного бою, Віталій захоплюється його манерою ведення бою, а заповітною мрією юнака є виконати норматив «Майстер спорту України».

На поставлене питання: «Що таке успіх?» юнак відповів так: «Це коли ти ставиш перед собою відповідні цілі, багато працюєш і врешті-решт досягаєш поставленої мети. Це і є Успіх!». Ну що ж, все логічно, Віталію. При такому відношенні ти дійсно станеш Майстром спорту. Це тільки питання часу! То ж побажаємо Успіху нашому чемпіону, спортсмену-вихованцю Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка та його наставнику Володимиру Павловичу.

А наше знайомство ми продовжуємо з Максимом Максименком, теж Чемпіоном Харківської області але серед юнаків, який також тренується під керівництвом Кириченка В.П. На відміну від товариша по команді Віталія Сірика, Максима до спортивної зали привели батьки. Треба надати належне тренеру, який зміг зацікавити юнака саме цим видом спорту, який до цього займався бальними танцями.

Юнак – активний учасник різноманітних змагань та турнірів, відповідальний, цілеспрямований, позитивно мотивований. Всі ці якості додають йому впевненості у собі, яка, в свою чергу, дозволяє юнаку перемагати. На сьогодні, найвищим досягненням хлопця є перемога у Зональному Чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н.

Максим орієнтується на свого кумира Василя Ломаченка. Саме тому й хоче стати Чемпіоном України! Тож бажаємо тобі успіху, впевнені твоя мрія обов’язково здійсниться.

Наставник наших чемпіонів Кириченко Володимир Павлович – людина з великим досвідом, він завжди у пошуку нового і перспективного. Виховав не одне покоління спортсменів-боксерів. Підтягнутий, акуратний, дисциплінований, відповідальний, є прикладом і взірцем для своїх вихованців. Йому притаманні ентузіазм, позитивний настрій, безгранична захопленість своїм ділом. Як досвідчений фахівець, він вважає, що чесно виборена перемога – найважливіша нагорода за правильну тактичну поведінку спортсмена під час бою. А змагання це дзеркало, яке віддзеркалює як правильно ти тренувався.

Володимир Павлович вірить в те, що кожна людина може змінити своє життя стати краще і сильніше. Цією вірою він заряджає і своїх підопічних, змінюючи їх життя. Наші хлопці (і до речі й дівчата) ідуть до тренера, щоб здобути спортивну форму, загартувати свої тіло і дух, щоб стати Чемпіонами.

Інструктор-методист

Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка

Павленко Г.П.