102 переглядiв

Чергове засідання сесії Ізюмської міської ради пройшло 25 червня  в умовах дотримання карантинного режиму,  з вітаннями та досить  результативно

DSC02304 

Перед початком сесії Ізюмський міський голова Валерій Марченко провів церемонію нагородження заступника та депутата ізюмської міської ради Костянтина Петрова, директора Ізюмської радіокомпанії “Радіо – Ізюм” Ольги Говтви та молодіжного лідера 2020 року Олександра Козицького.

привітав з днем народження свого заступника, депутата Ізюмської міської ради Костянтина Петрова. На цьому вітання не обмежились. За вагомий внесок у розвиток місцевого радіомовлення, високий професіоналізм та з нагоди Дня журналіста Грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення було нагороджено  колектив Ізюмської радіокомпанії “Радіо – Ізюм” в особі директора Ольги Говтви.

За особистий внесок у розвиток молодіжного руху міста, активну громадську позицію, ініціативність, волонтерську діяльність та з нагоди Дня молоді  премією Ізюмського міського голови у розмірі 3000 грн. був нагороджений  молодіжний лідер 2020 року Олександр Козицький.

Далі депутати розглянули та одноголосно ухвалили ряд питань щодо життєдіяльності Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади, зокрема Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Ізюмської міської ОТГ», Положення, Регламент та Перелік послуг управління  «Центру надання адміністративних послуг», Програма спів фінансування ОСББ, земельні питання,  ставки та пільги зі сплати земельного податку на 2021 рік та ін…

Електронна платформа Громадський бюджет