136 переглядiв

Чергове засідання сесії Ізюмської міської ради VІІІ скликання побило рекорд по своїй тривалості

DSC06464

Засідання розпочалось о 9-00 ранку 24 грудня. Засідали депутати до другої ночі – 17 годин. На це було кілька причин. По-перше, у нових депутатів, які вперше отримали депутатські мандати, виникало протягом сесії дуже багато питань. По-друге, через технічні перебої в системі голосування доводилось оголошувати перерву кілька разів. По-третє, вкрай необхідно було ухвалити бюджет громади на 2021 рік, тому перенести засідання сесії не можна було. В іншому випадку усі незахищені статті залишились би без фінансування: зарплати медикам, вчителям, оплата за енергоносії та інші витрати. Тим паче, що це питання було особливо важливим для приєднаних  Бригадирівського та Левківського старостинських округів до Ізюмської міської ТГ.

Отже, після затвердження порядку денного депутати приступили до роботи. Після розгляду депутатських запитів депутати ухвалили склад постійних депутатських комісій.

Склад постійної комісії Ізюмської міської ради з питань планування, бюджету та фінансів:

Сергій Філоненко – голова комісії,  Валентина Тимофієва, Еллада Бахтіна, Володимир Мацокін, Валентин Дудник, Анатолій Фомичевський, , Вячеслав Маслов.

Склад постійної комісії Ізюмської міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та енергозбереження:

Юрій Бриль – голова комісії,  Андрій Кукла, Владислав Крикун, Володимир Леміщенко, Олена Меркулова.

Склад постійної комісія Ізюмської міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин:

Олег Бондарєв – голова комісії, Руслан Грош, Максим Стрельник,  Роман Журба, Ігор Снєжко, Микола Ткаченко, Олег Чечеринда,  Денис Штейман,

Григорій Пивовар, Олексій Безкоровайний, Анатолій Жидков.

Склад постійної комісії Ізюмської міської ради з питань законності, правопорядку та депутатської діяльності:

Валерій Гелла  – голова комісії, Олена Андрушок, Юлія Бережна, Юрій Козлов, Любов Ткачова, Ольга Корсакова, Володимир Ковальчук, Наталія Малик,  Руслан Марченко.

Також депутати розглянули та ухвалили ряд питань щодо життєдіяльності громади: комплексні цільові програми розвитку економіки, медицини, освіти, культури, спорту, комунальної сфери та соціальні програми підтримки різних верств населення;  передачу матеріальних цінностей  колишніх Левківської та Бригадирівської сільських рад у комунальну власність  Ізюмської громади; дострокове припинення повноважень депутата Ізюмської міської ради 8 скликання Михайла Іщука у зв’язку з обранням його  членом виконавчого комітету; земельні питання.

Головний фінансовий документ на 2021 рік – міський бюджет –  депутати після обговорень ухвалили більшістю голосів.

В цілому, хоча сесія і тривала до самої ночі, усі важливі питання порядку денного були розглянуті та ухвалені.

Електронна платформа Громадський бюджет