225 переглядiв

Чергове засідання сесії Ізюмської міської ради відбулось 30 травня

 1

Питань, що потребували вирішення депутатами, накопичилось чимало. Але спочатку – 30 хвилин для заслуховування звернень громадян. Питання, з якими звертались виступаючі, були різні. Але здебільшого вони стосувались облаштування в місті алеї слави.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко проінформував присутніх про кадрові зміни. Так, у зв’язку зі звільненням Широкого Олега Володимировича, на посаду виконуючої обов’язки директора Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм” Ізюмської міської ради призначено Сумець Людмилу Миколаївну.

Далі депутати розглянули ряд важливих питань щодо життєдіяльності міста.

Так, було ухвалено зміни до міського бюджету, прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Ізюм матеріальних цінностей зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області, прийняття у комунальну власність товарно-матеріальних цінностей, наданих нашому місту в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри», створення комунальної установи «Молодіжний центр» Ізюмської міської ради, затвердження положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, реорганізація Ізюмської центральної міської лікарні в комунальне некомерційне підприємство Ізюмської міської ради «Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері».

Традиційно врегульовано земельні відносини та інші питання.

Електронна платформа Громадський бюджет