54 переглядiв

Цікаві майстер-класи в закладах культури

 03.12.2020 Новорічні майстер-класи у ПМ та П Залізничник (4)

Протягом шкільних канікул з метою організації цікавого дозвілля дітей та їх батьків  закладами культури було проведено ряд оригінальних майстер-класів.

Так, 3 січня в Ізюмській дитячій художній школі ім. С.І. Васильківського відбувся майстер-клас з гончарства, який провів для всіх бажаючих викладач скульптури та кераміки Валерій Сорока. Кожен з учасників мав змогу попрацювати на гончарному колі та спробувати свої сили в роботі з глиною. А 8 січня у школі відбувся майстер-клас з бісероплетіння – окремо для дітей та дорослих. Робити чудові фігурки з бісеру навчала викладач декоративного мистецтва Наталія Чернишева. Також Чернишева Н.Ю. провела для усіх бажаючих відео-лекторій на тему «С.І.Васильківський. Пейзаж – це і є життя!», учасники якого змогли дізнатись багато цікавого про нашого видатного земляка!

Під девізом “Смаколиків не буває забагато” в Міському Палаці культури пройшов майстер-клас з розпису новорічних пряників для дітей мікрорайону та їх батьків. Керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Скриня» Ірина Мандзюк навчала учасників майстер-класу робити цікаві візерунки глазур’ю на смаколиках.

Вже стали традиційними і новорічні майстер-класи у Палаці молоді та підлітків «Залізничник». Цього року діти мали змогу виготовити ялинкові прикраси за допомогою картону, яскравих наліпок та власної фантазії. У затишній дружній атмосфері, під новорічну музику діти створювали свої шедеври.

Зичимо організаторам і учасників майстер класів творчих успіхів в новому році та натхнення в усіх справах.

 

Електронна платформа Громадський бюджет