Офіційний сайт міста Ізюм

118 переглядiв

ЦНАП міста Ізюма повідомляє про запуск серії інформаційно-навчальних роликів «ЗНАЙ СВОЄ ПРАВО НА ЗЕМЛЮ»

34_in-620x400

 

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи – розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.

Ініціатива є продовженням розпочатої в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у 2017 році кампанії щодо захисту земельних прав, в тому числі регулювання орендних відносин та протидії аграрному рейдерству. Нагадаємо, з серпня по листопад 2017-го у всіх областях України працювали антирейдерські аграрні штаби створені за ініціативою Мін’юсту. Результатами їх діяльності стали 17 порушених кримінальних справ. Окрім того, 15 тисяч громадян отримали юридичні консультації у мобільних точках доступу. У квітні цього року робота штабів була відновлена і тепер вони працюватимуть безстроково.

У відеороликах розглядатимуться ті питання, які найчастіше турбують населення, актуальні проблеми, з якими стикається кожна людина. Кваліфіковані фахівці, юристи та експерти нададуть вичерпні відповіді по кожній з тем земельних правовідносин, роз’яснять, яким чином можна уникнути проблем, як заповнити документи, які закони необхідно знати для вирішення земельних питань та куди звернутись у випадку порушення прав.

На даний час доступні до перегляду відеоролики:

Отримання земельних ділянок учасниками АТО

 

Порядок отримання земельної ділянки у приватну власність

 

Договір оренди земельної ділянки

 

Доля арендованої зем. ділянки у випадку відсутності спадкоємців

 

Орендна плата за земельну ділянку (пай) та формування ціни

 

Збитки завдані засміченням земельної ділянки

 

Присвоєння земельній ділянці кадастрового номеру

 

Визнання договору оренди земельної ділянки недійсним

 

Ознайомитися з детальною інформацією можна за посиланням: http://city-izyum.gov.ua/elektronni-poslugi-elektronni-poslu/

Всі відеоуроки «ЗНАЙ СВОЄ ПРАВО НА ЗЕМЛЮ»