282 переглядiв

День Визволення України від фашистських загарбників в Ізюмі відзначили урочистим мітингом

Є події, над якими не владний час. Не щезне з пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом. Вже більш 70 років по всій Україні вдячні нащадки несуть квіти та свою безмежну вдячність до святих місць, щоб вшанувати мужність, відвагу і  героїзм кожного, хто виконав свій патріотичний обов’язок, зробив усе, щоб прийшла Перемога.

У календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня.

В місті Ізюм цього дня відбувся мітинг, присвячений 72-ій річниці визволення України від  фашистських  загарбників. О 9-00 годині ранку у центральному парку біля пам’ятника героям, загиблих в боях за свободу та незалежність  Батьківщини, зібрались ветерани, керівництво міста, школярі та небайдужі жителі міста.

Заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров, голова Ізюмської міської ради ветеранів та почесний громадянин міста Ізюм Микола Григоренко привітали присутніх зі святом, висловивши свої сподівання щодо того, що життя українців врешті-решт стане спокійним та мирним.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів було вшановано пам’ять всіх загиблих в роки Другої Світової війни і тих героїв, які віддали життя за свободу та Незалежність нашої держави в зоні АТО.

Наприкінці мітингу пролунала символічна пісня «Заспіваймо пісню про Україну» у виконанні солістів народного аматорського вокального колективу «М-Стиль».

Скільки б років не відходило у вічність, але людська пам’ять буде берегти в своїх глибинах те, що змушує серце не лише озватися радістю, а й здригнутися від невимовного болю, співчуття до тих, чиє життя було жорстоко обірване. Бо народна біда ніколи не забувається, вона застерігає, навчає бути пильними, чесними перед героями днів минулих.

 

Управління культури Ізюмської міської ради

 

Докладніше

Електронна платформа Громадський бюджет