Офіційний сайт міста Ізюм

434 переглядiв

В Ізюмі пролунав “Перший дзвоник”

IMG_8579
       Навчальні заклади нашого міста 1 вересня гостинно розкрили свої двері для першокласників, учнів, батьків, друзів.

       Саме першого вересня починається навчальний рік в школах. Хтось переступає поріг школи вперше цього дня, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені і веселощами, і важким навчанням, і становленням особистості.

        Цього року “перший дзвоник” урочисто пролунав для 458 першокласників. Окрім них, цей перший дзвоник для когось є і останнім в стінах школи – 11-класники готуються до останнього навчального року. Загалом, за партами загальноосвітніх навчальних закладів міста Ізюм у новому навчальному році здобуватимуть  знання 4449 учнів.

       Традиційно, урочисті лінійки розпочались з Гімну України. Переважна більшість школярів прийшли у національному одязі. Того дня на подвір’ях загальноосвітніх закладів міста лунала музика, виконувалися танці та пісні, звучали привітання та напутливі слова від керівників навчальних закладів, вчителів, керівництва міста, депутатів Ізюмської міської ради. Так, заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров побував у ЗОШ №5. У своєму вітальному слові він зазначив, що з боку міської влади були виконані всі зобов’язання щодо реконструкції навчального закладу. Наразі всі внутрішні ремонтні роботи завершені і вже сьогодні учні сіли за парти в оновленій школі європейського стандарту енергозбереження.

       Вперше вивчені зворушливі вірші першокласників, сльози радості та смутку їхніх батьків, шкільний  вальс, перший дзвоник на шкільному подвір’ї — ось і настав час вирушати у нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною Знань.