Офіційний сайт міста Ізюм

252 переглядiв

Депутати Ізюмської міської ради ухвалили низку важливих рішень

001

30 жовтня 2018 року відбулася сесія Ізюмської міської ради.
Розпочалася вона з традиційної 30-хвилинки, під час якої громадська активістка Тамара Пивоварова проінформувала присутніх щодо проведених нещодавно громадських слухань на тему: «З питань розвідки та подальшого видобутку вуглеводнів на території м. Ізюм».
Від виконавчого комітету та апарату Ізюмської міської ради, депутатського корпусу та себе особисто Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав депутата та голову постійної комісії Ізюмської міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Олега Бондарева з Днем народження, який він відзначав саме цього дня.
Проінформував міський голова і про кадрові зміни: з 11 жовтня 2018 року виконуючим обов’язки головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм» Ізюмської міської ради призначено Олега Широкого.
З депутатським запитом до міського голови звернувся депутат Володимир Ковальчук.
Про результати діяльності Ізюмської місцевої прокуратури доповів її керівник – прокурор, радник юстиції Станіслав Гальченко.
На пленарному засіданні депутати прийняли низку важливих для життєдіяльності міста рішень. Зокрема, внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік; ухвалили міську Програму здійснення компенсаційних виплат за надані послуги зв’язку, пільгового перевезення громадян залізничним, автомобільним транспортом та інших пільг, передбачених даною програмою на 2018-2020 роки; затвердили Положення про управління освіти Ізюмської міської ради в новій редакції та інші.
На останок розглянули питання щодо врегулювання земельних відносин.
На цьому чергова 76-а сесія Ізюмської міської ради 7 скликання завершила свою роботу.