225 переглядiв

Депутати Ізюмської міської ради зібралися на чергове сесійне засідання

Заставка Ізюм.00_00_08_06.неподвижное изображение001

28 серпня 2018 року в Ізюмі відбулася чергова 71 сесія Ізюмської міської ради 7 скликання.

Розпочалася вона традиційною 30-хвилинкою, де мають змогу виступити громадяни – жителі Ізюма з невідкладних питань, що пов’язані із життєдіяльністю міста.

На початку сесії голова громадської організації «Стоп корупції» Юрій Козлов зареєструвався з виступом про роботу водоканалу. Але, порушуючи регламент Ізюмської міської ради, виступив зовсім на іншу тему. Вчергове громадянин Козлов заявив про те, що керівництва міста та депутатський корпус неналежним чином виконують свої обов’язки. Такі безпідставні звинувачення та порушення регламенту сесії обурили присутніх депутатів.

Міський голова Валерій Марченко намагався пояснити виступаючому правила поведінки у сесійній залі.

А депутат Валерій Гелла з трибуни проінформував депутатів та громадськість Ізюма про роботу громадської організації «Стоп корупції». Зокрема, він зазначив, що після виступів очільника «Стоп корупції» на сесійних засіданнях, декілька разів зустрічався з його керівником Юрієм Козловим. Мета зустрічей – бажання роз’яснити цьому громадянину у чому полягає насправді робота депутатів міської влади. Сподівався на конструктивний діалог. Але виявилося, що голова цієї організації не готовий слухати та говорити відкрито.

До того ж, приміщення, де розміщується ця структура важко назвати офісом. Це косметичний салон, в якому періодично вивішується табличка (що зазвичай знаходиться в портфелі Ю.Козлова) для потрібних їм фото та відео-зйомок.

Далі Валерій Петрович детально розповів присутнім про один із нещодавніх візитів до цієї організації. Голова громадської організації «Стоп корупції», коли дізнався про те, що розмова буде відеонотуватися, занервував і сказав, що ніякої інформації він надавати не буде і зустрічатися теж не має більше бажання. З цього можна зробити висновок: робота громадської організації «Стоп корупції» спрямована на дезінформацію ізюмської громади щодо роботи депутатів міської ради.

Наостанок депутат В.Гелла запропонував керівнику громадської організації «Стоп корупції» дотримуватись статуту громадської організації і співробітничати з депутатським корпусом, щоб зробити дійсно корисні та потрібні справи для ізюмчан.

А депутатський корпус Ізюмської міської ради, в свою чергу, завжди готовий розглянути конкретні пропозиції і обговорити проблемні питання для подальшого спільного їх вирішення.

Далі сесійне засідання тривало у звичному режимі. Депутати прийняли низку важливих рішень, що пов’язані із життєдіяльністю нашого міста. Це – зміни до міського бюджету на 2018 рік; прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Ізюм товарно-матеріальних цінностей, наданих в рамках проекту «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні»; затвердження список присяжних Ізюмського міськрайонного суду Харківської області; питання, пов’язані із регулюванням земельних відносин та інші.

На цьому сесія Ізюмської міської ради завершила свою роботу.