264 переглядiв

Депутати зібрались на останній в цьому році сесії

Изображение 023.MOV_snapshot_00.04_[2016.12.29_15.40.37]

29 грудня відбулась позачергова сесія Ізюмської міської ради 7 скликання.  На порядку денному — п’ять  питань, зокрема,  зміни до міського бюджету на 2016 рік, надання дозволу на створення органу самоорганізації населення  та інші.

Перед початком розгляду питань Ізюмський міський голова Валерій Марченко повідомив про те, що 6 січня 2017 року відбудеться пленарне засідання сесії Ізюмської міської ради 7 скликання, на якій депутати мають ухвалити  зміни міського бюджету на 2017 рік у відповідності до Закону України “Про державний бюджет України на 2017 рік”.

Також він звернувся до депутатів, аби передати теплі слова вітання голови Харківської обласної державної адміністрації  Юлії Світличної з нагоди новорічних та різдвяних свят. Губернатор високо оцінила роботу органів місцевого самоврядування м. Ізюма за 2016 рік. І наголосила на своїй особистій підтримці та допомозі  в усіх, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності нашого міста.

Після цього Валерій Віталійович вручив директору КП “Благоустрій міста Ізюм” Юрію Брилю  золоту медаль за друге місце серед комунальних  підприємств  Харківської області. Детально про таку подію та те, завдяки чому “Благоустрій” отримав таку почесну нагороду, на брифінгу розповів  директор підприємства Юрій Бриль.

Електронна платформа Громадський бюджет