6 472 переглядiв

Загальний склад Ізюмської міської ради 8 скликання

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Обраний від партії

1

Бондарєв Олег Борисович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

2

Андрушок Олена Миколаївна

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

3

Бережна Юлія Вячеславівна

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

4

Бриль Юрій Олександрович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

5

Гаврашенко  Віктор Володимирович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

6

Жидков Анатолій Юрійович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

7

Зубко Михайло Ананійович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

8

Малик Наталія Володимирівна

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

9

Марченко Руслан Віталійович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

10

Мацокін Володимир Володимирович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

 

 

 

11

Бахтіна Еллада Армаїсівна

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

12

Безкоровайний Олексій Вікторович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

13

Гелла Валерій Петрович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

14

Грош Руслан Володимирович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

15

Петров Костянтин Євгенович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

16

Стрельник Максим Андрійович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

17

Тимофеєва Валентина Іванівна

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

18

Філоненко Сергій Вікторович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

 

19

Фомичевський Анатолій Станіславович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

20

Журба Роман Олександрович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

21

Ковальчук Володимир Петрович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

22

Корсакова Ольга Петрівна

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

23

Крикун Владислав Олександрович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

24

Кукла Андрій Валерійович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

25

Леміщенко Володимир Васильович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

26

Меркулова Олена Анатоліївна

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

27

Снєжко Ігор Олександрович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

28

Ткаченко Микола Олександрович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

29

Ткачова Любов Володимирівна

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

30

Чечеринда Олег Володимирович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

31

Штейман Денис Миколайович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

32

Дудник Валентин Вікторович

«Блок Світличної «Разом!»

33

Козлов Юрій Олексійович

«Блок Світличної «Разом!»

34

Маслов Вячеслав Анатолійович

«Блок Світличної «Разом!»

Місце та часи прийому громадян

депутатами Ізюмської міської ради 8 скликання

п/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Обраний від партії

Місце та час прийому громадян

1

Петров Костянтин Євгенович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Кожен понеділок місяця з 9 до 12 години

за адресою: м. Ізюм, пл. Центральна, 1, другий поверх, каб.№36,

тел.. 2-22-07

2

Андрушок Олена Миколаївна

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

Кожна остання середа  місяця з 14до17 години

за адресою: м. Ізюм, вул. Володимира Безкорсого,34-А,

у приміщенні ІЗОШ № 11, І поверх

3

Бахтіна Еллада Армаїсівна

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Кожна перша та третя субота місяця з 10 до 12 години

за адресою: м. Ізюм, вул. Покровська,42/1, політичний офіс

 

4

Безкоровайний Олексій Вікторович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Кожна субота місяця  з 12 до 14 години

за адресою: м. Ізюм, вул. Сонячна,4-Д

 

5

Бережна Юлія Вячеславівна

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

Кожна остання п’ятниця місяця з 9 до 11 години

за адресою : м. Ізюм, пл.. Центральна,1, каб.24

за попереднім записом

 

6

Бондарєв Олег Борисович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

Кожен останній вівторок місяця з 16 години

за адресою: м. Ізюм,

7

Бриль Юрій Олександрович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

Кожна перша та третя п’ятниця місяця з 14 до 15 години

за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна,42

 

8

Гаврашенко Віктор Володимирович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

Кожен останні четвер місяця з 14 години

за адресою: м. Ізюм, вул. Івана Мирошниченка,2

в приміщенні ІЗОШ № 2

 

9

Гелла Валерій Петрович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Кожної середи місяця з 11 години

за адресою: м. Ізюм, вул. Київська,11

у приміщенні адміністрації «Залізничний ринок»

10

Грош Руслан Володимирович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Кожної першої та четвертої середи місяця з 15 до 17 години

за адресою: м. Ізюм, проспект Незалежності,66

11

Дудник Валентин Вікторович

«Блок Світличної «Разом!»

Кожний  вівторок місяця з 15 до 17 години

за адресою: м. Ізюм, площа Джона Ленона,9/4

 

12

Жидков Анатолій Юрійович

 

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

Кожен перший вівторок  місяця з 14 до 16 години

за адресою: м. Ізюм, вул. 24 Серпня,32

у приміщенні ІЗОШ № 6

13

Журба Роман Олександрович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

14

Ковальчук Володимир Петрович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

15

Козлов Юрій Олексійович

«Блок Світличної «Разом!»

 

16

Корсакова Ольга Петрівна

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

За попередньою домовленістю

за адресою: м. Ізюм, вул. Покровська,18/35

 

17

Крикун Владислав Олександрович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

18

Кукла Андрій Валерійович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

19

Леміщенко Володимир Васильович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Кожен четвер місяця з 14 до 17 години

за адресою: м. Ізюм, вул. Покровська,18/35

 

20

Малик Наталія Володимирівна

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

Кожен перший понеділок місяця з 15 до 16 години

за адресою: м. Ізюм, вул. Педагогічна,4

у приміщенні ІЗОШ № 12

21

Марченко Руслан Віталійович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

Кожна перша та третя п’ятниця з 14 до 17 години

за адресою: м. Ізюм, вул. генерала Кульчицького,2

 

22

Маслов Вячеслав Анатолійович

«Блок Світличної «Разом!»

 

 

23

Мацокін Володимир Володимирович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

З понеділка по п’ятницю з 12 до 13 години

Щосуботи з 12 до 15 години

за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна,22

 

24

Меркулова Олена Анатоліївна

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

25

Зубко Михайло Ананійович

ПП «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»

 

26

Снєжко Ігор Олександрович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

27

Стрельник Максим Андрійович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Кожен останній четвер місяця з 12 до 13 години

за адресою: м. Ізюм, пл.. Джона Ленона,6, каб.№5

28

Тимофеєва Валентина Іванівна

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Кожна субота місяця з 10 години

за адресою: в’їзд Ринковий,3

29

Ткаченко Микола Олександрович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

30

Ткачова Любов Володимирівна

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

31

Філоненко Сергій Вікторович

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Кожна перша та третя середа місяця з 15 до 17 години

за адресою: м. Ізюм, проспект Незалежності,66,

 

32

Фомичевський Анатолій Станіславович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

33

Чечеринда Олег Володимирович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

34

Штейман Денис Миколайович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

 

 

Закріплення

депутатів Ізюмської міської ради 8 скликання

за виборчими округами

Територіальний виборчий округ №1

Виборча дільниця

Опис меж

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутатів

630474 с.Бригадирівка

 

Андрушок Олена Миколаївна

 

Безкоровайний Олексій Вікторович

 

Козлов Юрій Олексійович

 

Леміщенко Володимир Васильович

 

Малик Наталія Володимирівна

 

Ткаченко Микола Олександрович

 

Бриль Юрій Олександрович

 

 

30475 с.Бабенкове

630477 с.Федорівка

630959 ЗОШ №12

м.Ізюм – в’їзд Веселий, в’їзд Динамівський, в’їзд Зенітівський, в’їзд Торпедівський, вул.Булгакова, вул.Воротного, вул.Генерала Недбайла: 224–250; вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Гомоненка, вул.Київська: 16, 18–22, 32–43, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–81А, 83–83Б, 85, 91; вул.Кузнєцова, вул.Ломоносова, вул.Мелова, вул.Миру: 70, 72, 75–121; вул.Монастирського: 22, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48, 50, 52–163; вул.Некрасова: 27–29А, 31, 33–71, 73, 75–75А, 77, 79–111, 115, 117, 119–149Е; вул.Новопроложена, вул.Осипенка, вул.Путійна: 3–5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25–27; вул.Самборського: 24, 30, 34–61; вул.Суворова, вул.Ударна, пров.Бригадирівський, пров.Героїв Небесної Сотні, пров.Інженерний: 4, 6, 8–10; пров.Красивий, пров.Ломоносова, пров.Монастирського: 4–4А, 6–6А, 8, 10, 12, 14, 16, 18–18А, 20–20А, 22; пров.Некрасова, пров.Підгірний, пров.Суворова, пров.Трудовий, пров.Української Армії, проїзд Зелений, проїзд Монастирського, проїзд Некрасова

630960 Державний навчальний заклад “Ізюмський регіональний центр професійної освіти

м.Ізюм – в’їзд Дружби, в’їзд Малиновий, в’їзд Медовий, в’їзд Рябиновий, в’їзд Український, вул.Володимира Великого, вул.Володимира Висоцького: 55А–60А; вул.Громова: 66–76; вул.Добролюбова, вул.Дружби, вул.Київська: 45–52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74–74А, 76, 78, 82, 84, 88–90, 92–122; вул.Лізи Чайкіної, вул.Маршала Говорова, вул.Медова, вул.Миротворців: 59, 61, 63–110; вул.Молодіжна, вул.Некрасова: 72, 74, 76, 78, 114, 116, 118; вул.Оскільська: 65, 67, 69, 70А–98; вул.Пролетарська: 62–82; вул.Путійна: 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16–18, 20, 22, 24, 30–44; вул.Трофімова, вул.Українська, вул.5 Лютого: 51, 53–55, 57А, 59, 61, 63–83; пров.Брянський, пров.Громова, пров.Івана Франка: 11–26А; пров.Інженерний: 1–3, 5, 7; пров.Київський, пров.Маршала Говорова, пров.Український, проїзд Лізи Чайкіної

 

630961 ЗОШ №11

м.Ізюм – в’їзд Володимира Бескорсого, вул.Володимира Бескорсого, вул.Володимира Висоцького: 11–54; вул.Громова: 22А–63А; вул.Заводська: 12–20, 22, 24–30, 32–44; вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Миротворців: 14А–58, 60, 62; вул.Оскільська: 21, 23–64В, 66, 68А, 70; вул.Полуботка, вул.Пролетарська: 9, 11–60; вул.Профспілкова, вул.Слобідська: 21, 23, 27–88; вул.Шевченка: 11А–56А; вул.5 Лютого: 21–50, 52А, 56, 58, 60, 62А; пров.Івана Франка: 3–10А; пров.Садовий, пров.Шевченка: 30А–43;

630962 ЗОШ №11

м.Ізюм – в’їзд Громова, вул.Аеродромна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вавілова, вул.Висока, вул.Володимира Висоцького: 2–10; вул.Генерала Костенка, вул.Громова: 2А–20; вул.Заслонова, вул.Індустріальна, вул.Камчатська, вул.Космонавтів, вул.Маршала Федоренка, вул.Миротворців: 1–12; вул.Оптична, вул.Оскільська: 1А–20, 22; вул.Підлужна, вул.Привокзальна, вул.Пролетарська: 2–8, 10; вул.Пугачова, вул.Слобідська: 1А–20, 22, 24–26; вул.Сонячна, вул.Черняхівського, вул.Шевченка: 3–8; вул.5 Лютого: 2–19; пров.Генерала Костенка, пров.Заслонова, пров.Космонавтів, пров.Маршала Федоренка, пров.Оптичний, пров.Слобідський, пров.Сонячний, пров.Шевченка: 1–27А; пров.Яружний, проїзд Шевченка

 

 

 

Територіальний виборчий округ №2

Виборча дільниця

Опис меж

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутатів

630954 БК «Сучасник»

м.Ізюм – в’їзд Довженка, в’їзд Дорожників, в’їзд Степовий, вул.Басейна, вул.Весняна: 1, 3–3А, 5–7; вул.Горянська, вул.Депутатська, вул.Довженка, вул.Дорожна, вул.Житомирська, вул.Загородня, вул.Кринична, вул.Михайла Петренка, вул.Московська: 1–1Г, 2А–3Ж, 5А–5Г, 7Б, 9–9Б, 11–11А, 13, 15, 17, 21, 29, 31–33, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53–55, 57, 59, 61, 63–63А, 65, 67А, 69, 71–73, 75, 77–79, 81, 83, 85, 87, 91–91А, 93, 95–101, 103–105, 107, 109, 111А, 113, 115А–115Б, 117–117Г, 119А; вул.Одеська, вул.П’єра Береговуа, вул.Піщана, вул.Полтавська, вул.Попова, вул.Сергія Тюленіна, вул.Степана Разіна, вул.Степова, вул.Сумська: 2А–2В, 4–4Б; вул.Хрустальна, вул.Червоногірська: 1–13, 17, 19, 21; вул.Чумацька: 3А–22, 24, 26–28; вул.Шкільна, вул.Шота Руставелі, пл.Кринична, пров.Басейний, пров.Весняний, пров.Загородній, пров.Михайла Петренка, пров.Московський: 9–20; пров.Новоселівка, пров.Піщаний, пров.Полтавський, пров.Сумський, пров.Філатова, пров.Фруктовий, пров.Червоногірський: 1–24; пров.Чумацький, проїзд Дорожний, проїзд Новоселівка

 

 

Бережна Юлія Вячеславівна

 

Бондарєв Олег Борисович

 

Гаврашенко Віктор Володимирович

 

Гелла Валерій Петрович

 

Снєжко Ігор Олександрович

 

Чечеринда Олег Володимирович

 

 

630955 ЗОШ №2

м.Ізюм – в’їзд Європейський, в’їзд Лермонтова, в’їзд Лимонний, в’їзд Сільськогосподарський, вул.Архієрейська, вул.Балаклійська, вул.Броварська, вул.Гомельська, вул.Джерельна, вул.Європейська: 3–45; вул.Івана Мирошниченка, вул.Красильна, вул.Лермонтова, вул.Московська: 2, 4–4А, 6–6Д, 8А, 10, 12–12Б, 14–14А, 16–16А, 18–20А, 22–28, 30, 34, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 80, 82, 84–84А, 86, 88–90, 92, 94, 102, 106А, 108, 110, 112, 114–114А, 116А, 118–118А, 120–136; вул.Олександра Островського: 1, 3, 5, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35–37, 39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Партизанська, вул.Родникова, вул.Технічна, вул.Чкалова, вул.60-ї Гвардійської Дивізії, пл.Революції: 1–1А, 3–3А, 5–5А, 9–11, 13В; пров.Балаклійський, пров.Броварський, пров.Вишневий, пров.Глухий, пров.Джерельний, пров.Європейський, пров.Івана Мирошниченка, пров.Криничний, пров.Лермонтова, пров.Липовий, пров.Мінський, пров.Мічуріна, пров.Московський: 2–4; пров.Партизанський, пров.Революції, пров.Родниковий, пров.Степана Халтуріна, проїзд Балаклійський, проїзд Європейський, проїзд Івана Мирошниченка, проїзд Лермонтова, проїзд Чкалова

630956 ЗОШ №10

м.Ізюм – в’їзд Вербовий, в’їзд Волоха, в’їзд Генерала Недбайла, в’їзд Декабристів, в’їзд Дорошенка, в’їзд Ковпака, в’їзд Олександра Островського, в’їзд Радіо, в’їзд Стадіонний, в’їзд Чуйкова, вул.Виноградна, вул.Вознесенська, вул.Волоха, вул.Генерала Недбайла: 1А–133, 136, 138–140, 144, 146–148, 150–152; вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Дорошенка, вул.Європейська: 46–64, 66–66А, 68, 70, 76–76А, 78–78Д, 80–80Г, 82, 86, 88, 90; вул.Зелений Гай, вул.Лінійна, вул.Локомотивна, вул.Нахімова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39, 41–41А, 43–43А; вул.Олександра Островського: 2, 4–4А, 6–8А, 12, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26А–28, 30–32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52–54, 56–56А, 58, 60, 62, 64, 66–66А, 68, 70–70А, 72–125; вул.Патона, вул.Радгосп Ізюмський, вул.Радіо, вул.Республіканська: 47, 49, 51, 53, 55, 57–57А, 61–63; вул.Світла, вул.Стадіонна, вул.Тепловозна: 13–24; вул.Толбухіна, пл.Революції: 2–2Б, 4–4Б, 6–8, 12–13Б, 14–111; пров.Виноградний, пров.Воронезький, пров.Генерала Недбайла: 13, 15А, 17, 19, 21, 23–36, 38–54; пров.Кутузова, пров.Нахімова, пров.Олександра Островського, пров.Стадіонний, пров.Толбухіна, проїзд Генерала Недбайла, проїзд Стадіонний

630957 Палац молоді та підлітків “Залізничник”

м.Ізюм – в’їзд Гвардійський, вул.Бондаренка, вул.Гвардійська, вул.Генерала Кульчицького, вул.Донецька, вул.Європейська: 65, 67, 69, 71–75, 77, 79, 81, 83–85, 87, 89, 91–139; вул.Заводська: 21, 23, 31, 46–66; вул.Залізнична, вул.Київська: 2–6; вул.Михайлівська, вул.Нахімова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38–38А, 40–40А, 42, 44; вул.Нова, вул.Пікассо, вул.Республіканська: 3–46, 48, 50, 52, 54, 56, 60; вул.Рокитна, вул.Суходольська, вул.Тепловозна: 2–12; пров.Заводський, пров.Суходольський

630958 “Ізюмська дистанція колії” регіональної філії АТ “Українська залізниця”

м.Ізюм – в’їзд Абрикосовий, в’їзд Миру, в’їзд Некрасова, в’їзд Східний, в’їзд Тургенєва, вул.Генерала Недбайла: 135–135А, 137, 141–143А, 145, 149, 153–223, 373; вул.Зміївська, вул.Київська: 7–13, 17, 23–25; вул.Кооперативна, вул.Миру: 1–69, 71, 73; вул.Монастирського: 1–21, 23–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 45, 47, 49, 51; вул.Некрасова: 3–26, 30, 32; вул.Олександра Матросова, вул.Північна, вул.Польова, вул.Самборського: 1–23, 25–29, 31–33А; вул.Сухий Ізюмець, вул.Тургенєва, вул.Чернишевського, пров.Вірменський, пров.Генерала Недбайла: 2–12, 14, 16, 18, 20, 22–22А, 37; пров.Зелений Гай, пров.Зміївський, пров.Кооперативний, пров.Миру, пров.Монастирського: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–15А, 17, 19, 21, 23–27; пров.Північний, пров.Піонерський, пров.Прохідний, пров.Російський, пров.Сухий Ізюмець, пров.Східний, пров.Тургенєва, проїзд Київський

 

 

Територіальний виборчий округ №3

Виборча дільниця

Опис меж

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутатів

630488 с.Левківка, с.Глинське, с.Іванівка, с.Рудневе

Жидков Анатолій Юрійович

 

Крикун Владислав Олександрович

 

Марченко Руслан Віталійович

 

Петров Костянтин Євгенович

 

Штейман Денис Миколайович

 

 

630489 с.Забавне, с.Іскра, с.Крамарівка, с.Пимонівка

630950 ЗОШ №4

м.Ізюм – в’їзд Дубовий Гай, вул.Васнецова, вул.Гастелло, вул.Григорія Ярового, вул.Громадська, вул.Залісна, вул.Леваневського, вул.Олени Теліги, вул.Переяславська, вул.Петруковича, вул.Рафаеля, вул.Чайковського, пров.Григорія Ярового, пров.Олени Теліги, пров.Переяславський, пров.Співаківський, пров.Суничний, пров.Чайковського, пров.Чехова

630951 ДП “Ізюмський лісгосп”

м.Ізюм – в’їзд Городнянського, в’їзд Перемоги, в’їзд Підлісний, вул.Архангельська, вул.Вільхова, вул.Волошкова, вул.Герцена, вул.Данилевського, вул.Достоєвського, вул.Ентузіастів, вул.Єсеніна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кохановської, вул.Людмили Александрової, вул.Марії Заньковецької, вул.Новаторська, вул.Осикова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Плужника, вул.Полунична, вул.Рєпіна, вул.Рокоссовського, вул.Сагайдачного, вул.Соснова: 105–123; вул.Чехова, пл.Гончарівська, пл.Підлісна, пров.Данилевського, пров.Іванівський, пров.Людмили Александрової, пров.Науковий, пров.Новаторський, пров.Перемоги, проїзд Городній, проїзд Перемоги

630952 ЗОШ №6

м.Ізюм – в’їзд Ізюмський, в’їзд Макаренка, в’їзд Патріотів, в’їзд Челюскіна, вул.Будівельна, вул.Гостинна: 47–47Г, 49–51Б, 53, 55–55А, 57, 59–59А, 61, 63А–63Б, 67, 69–69А, 71, 76–88; вул.Економічна, вул.Коперника, вул.Лесі Українки, вул.Лозівська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18–28; вул.Льоні Голікова, вул.Макаренка, вул.Нафтовиків, вул.Патріотів, вул.Пржевальського, вул.Соснова: 5–71; вул.Софійська, вул.Челюскіна, вул.Шмідта: 22–22А, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–38А, 40, 42, 44–46, 48–169; вул.23 Серпня, вул.24 Серпня, пл.Кругла, пров.Богачевського, пров.Будівельний, пров.Економічний, пров.Льоні Голікова, пров.Макаренка, пров.Пржевальського, пров.Смольний, пров.Сосновий, пров.Уфимський, пров.Челюскіна, пров.23 Серпня, проїзд Кропивницького, проїзд Патріотів, проїзд Шмідта

630953 Регіональний сервісний центр МВС в Харківській області, ТСЦ

м.Ізюм – в’їзд Аляб’єва, в’їзд Весняний, в’їзд Гостинний, в’їзд Данила Нечая, в’їзд Оболонний, в’їзд Павлова, в’їзд Червоногірський, вул.Аляб’єва, вул.Бородіна, вул.Бугриста, вул.Весняна: 2–2А, 4–4А, 8–54; вул.Гончарна, вул.Гостинна: 1–46, 48–48Б, 52, 54–54А, 56, 58, 60, 62–62Б, 64, 68, 70, 72–72Б; вул.Запорізька, вул.Івана Богуна, вул.Івана Гонти, вул.Короленка, вул.Краснокутського, вул.Лозівська: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13–15, 17; вул.Лугова, вул.Оболонна, вул.Олекси Довбуша, вул.Павлова, вул.Панфілова, вул.Радіщева, вул.Свободи, вул.Селянська, вул.Сумська: 3, 5–31; вул.Тарасівська, вул.Цусимська, вул.Червоногірська: 16, 18, 20–20А, 22–117; вул.Чумацька: 23, 25, 29–35; вул.Шекспіра, вул.Шмідта: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47; пров.Алмазний, пров.Аляб’єва, пров.Бірюзовий, пров.Бугристий, пров.Гостинний, пров.Електриків, пров.Запорізький, пров.Казанський, пров.Карамзіна, пров.Короленка, пров.Оболонний, пров.Павлова, пров.Панфілова, пров.Пирогова, пров.Пішохідний, пров.Свободи, пров.Тукумський, пров.Цусимський, пров.Червоногірський: 25–55; пров.Шекспіра, пров.Шмідта, проїзд Весняний, проїзд Гостинний, проїзд Свободи, проїзд Шекспіра

 

 

Територіальний виборчий округ №4

Виборча дільниця

Опис меж

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутатів

630944 Ізюмський центр дитячої та юнацької творчості

м.Ізюм – в’їзд Галерейний, в’їзд Муравський, в’їзд Пляжний, в’їзд Ринковий, в’їзд Фізкультурний, вул.Васильківського: 2–9, 11–13; вул.Гагаріна: 10–12А; вул.Гоголя, вул.Муравська: 18, 20, 22, 24–26, 28–81; вул.Покровська: 49, 53–55, 59, 63, 67–75; вул.Пушкінська: 2, 8, 12–67; вул.Різдвяна: 4; пров.Каретний: 4, 6–8, 10–12, 14, 16, 20, 22–22А, 24–26, 28, 30, 32–44; пров.Муравський, пров.Нагайський: 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25–35; пров.Олександрівський, пров.Пляжний, пров.Подвірський, пров.Покровський, пров.Ушакова, пров.Фізкультурний, проїзд Фізкультурний, просп.Незалежності: 4–11;

Дудник Валентин Вікторович

 

Ковальчук Володимир Петрович

 

Кукла Андрій Валерійович

 

Мацокін Володимир Володимирович

 

Стрельник Максим Андрійович

 

Тимофеєва Валентина Іванівна

 

630946 Комунальний заклад охорони здоров’я Ізюмський медичний коледж

м.Ізюм – в’їзд Іртиський, в’їзд Народний, вул.Верхньо-Крем’янецька, вул.Верхньо-Наддонецька, вул.Залікарняна, вул.Крем’янецький квартал, вул.Лісна, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Народна, вул.Рибинська, вул.Соборна: 48, 50, 52, 54, 58; вул.Старопоштова: 1–17, 19–35; пл.Джона Леннона: 3–7; пров.Георгіївський, пров.Західний, пров.Народний, пров.Старопоштовий, проїзд Верхньо-Крем’янецький

630947 ЗОШ №4

м.Ізюм – в’їзд Наддонецький, вул.Васильківського: 10; вул.Гагаріна: 18–20; вул.Героїв-Чорнобильців: 20–22, 24, 26, 29–35; вул.Дементьєва, вул.Донця-Захаржевського, вул.Наддонецька, вул.Паромна, вул.Покровська: 36, 38, 42–48, 50, 56–58, 60–62, 64; вул.Соборна: 39, 47, 49, 51, 53, 55–57, 59–63; вул.Старопоштова: 18; пл.Джона Леннона: 9; пров.Дементьєва, пров.Соборний

630948 КДК «Спартак»

м.Ізюм – вул.Героїв-Чорнобильців: 3, 5–9, 23, 25, 27; вул.Кленова, вул.Красноярська, вул.Надозерна, вул.Південна, вул.Покровська: 18, 20–35, 37, 39–41; вул.Пушкінська: 1, 3–7, 9–11; вул.Соборна: 18–24, 33–38, 40; вул.Хлібозаводська: 11, 13–15, 17–25; пл.Джона Леннона: 8; пров.Грабовського, пров.Каретний: 1–3, 5, 9, 13–13А, 15, 17–19, 21, 23, 27, 29–29А, 31; пров.Ковальова, пров.Комунальний, пров.Надозерний, пров.Південний

630949 Ізюмська гімназія №1

м.Ізюм – в’їзд Набережний, в’їзд Першотравневий, в’їзд Турбіна, вул.Віктора Цоя, вул.Володимира Мономаха, вул.Героїв-Чорнобильців: 2, 4, 10–18; вул.Грабовського, вул.Закузнечна, вул.Замостянська, вул.Зарічна, вул.Лубченка, вул.Молодшого сержанта Сергія Гончаренка, вул.Першотравнева, вул.Покровська: 3–17, 19; вул.Соборна: 4–17, 27–29; вул.Харківська, вул.Хлібозаводська: 3–6, 12, 16; пров.Айвазовського, пров.Береговий, пров.Березовий, пров.Володимира Мономаха, пров.Вузький, пров.Дачний, пров.Закузнечний, пров.Заливний, пров.Зарічний, пров.Кучерявий, пров.Лубченка, пров.Набережний, пров.Першотравневий, пров.Харківський

 

 

Територіальний виборчий округ №5

Виборча дільниця

Опис меж

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутатів

630484 с.Кам’янка, с.Синичено, с.Суха Кам’янка, с.Тихоцьке

Бахтіна Еллада Армаїсівна

 

Грош Руслан Володимирович

 

Журба Роман Олександрович

 

Корсакова Ольга Петрівна

 

Меркулова Олена Анатоліївна

 

Зубко Михайло Ананійович

 

Ткачова Любов Володимирівна

 

Філоненко Сергій Вікторович

 

 

630941 ЗОШ №5

м.Ізюм – в’їзд Донський, в’їзд Курортний, в’їзд Лиманський, в’їзд Приладобудівників, в’їзд Робочий, в’їзд Слов’янський, в’їзд Тимірязєва, в’їзд 8 Березня, вул.Волонтерська, вул.Кам’янська, вул.Курортна, вул.Малиновського, вул.Приладобудівників, вул.П’ятницького, вул.Робоча, вул.Сєрова, вул.Слов’янська, вул.Спортивна, вул.Танкодромна, вул.Тимірязєва, вул.8 Березня, пров.Волонтерський, пров.Донський, пров.Кам’янський, пров.Курський, пров.Полковника Денисенка, пров.Приладобудівників, пров.Слов’янський, пров.Спортивний, пров.Терновий, пров.Тимірязєва, пров.Трьохгірний, просп.Незалежності: 59, 61, 67–87;

630942 міський Палац культури

м.Ізюм – в’їзд Миколи Львова, вул.Григорія Жуковського, вул.Капітана Орлова: 20–45; пров.Георгія Жуковського, пров.Тихий, пров.Толстого, просп.Незалежності: 50–58, 60, 62–66;

630943 міський Палац культури

м.Ізюм – в’їзд Ангарський, в’їзд Байкальський, в’їзд Братський, в’їзд Волзький, в’їзд Дунайський, в’їзд Іркутський, в’їзд Ключовий, в’їзд Колодязний, в’їзд Крутогірський, в’їзд Нижньо-Садовий, в’їзд Омський, в’їзд Садовий, в’їзд Саянський, в’їзд Середній, в’їзд Цвіточний, вул.Борисоглібська, вул.Малоподвірська, вул.Муравська: 1–17, 19, 21, 23, 27; вул.Пушкінська: 71–97; вул.Тютчева, пл.Садова, пров.Колодязний, пров.Крутогірський, пров.Малоподвірський, пров.Нагайський: 4, 6–8, 10, 12, 14, 16, 18–22, 24; пров.Нижньо-Садовий, пров.Середній, проїзд Колодязний, проїзд Малоподвірський, проїзд Нагайський, просп.Незалежності: 13–31, 33–33А, 35–35А, 39–41, 43, 47, 49–49А;

630945 Ізюмська гімназія №3

м.Ізюм – вул.Капітана Орлова: 2–18; вул.Крута, вул.Різдвяна: 3, 5–17; вул.Ростовський шлях, вул.Телевізійна, просп.Незалежності: 32, 34, 36, 42, 46, 48–48Б;

На всій території Ізюмської міської територіальної громади працюють

депутати Ізюмської міської ради 8 скликання

 

Фомичевський Анатолій Станіславович 

 

Маслов Вячеслав Анатолійович

 

 


Декларація депутатів