Офіційний сайт міста Ізюм

414 переглядiв

Для працівників органів місцевого самоврядування пройшов тренінг

В межах проекту «Державне будівництво та підзвітність у Східній Україні»  29 та 30 вересня в будівлі виконавчого комітету Ізюмської міської ради представники організації VNG International (м.Амстердам, Нідерланди) провели для керівників виконавчих органів Ізюмської міської влади тренінг з підзвітності, прозорості та комунікації місцевого управління. Участь у тренінгу взяли секретар  Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян, заступник  Ізюмського міського голови Михайло Іщук, Костянтин Петров, Володимир Мацокін. 

Протягом двох днів учасники разом з тренерами Анке Раухе та Маїтою ван дер Марк проводили тренування в практичній формі з вправами по залученню громадян у місцеве самоврядування. Тренерами було надано  приклад з нідерландської практики самоврядування, та на основі цього прикладу в інтерактивній формі визначили проблему, зацікавлені сторони та послідовність прийняття рішення для вирішення проблеми.

Також учасники тренувань розглянули власний приклад з практики місцевого самоврядування за такою ж схемою.

Результатом заходу стало розроблення плану та етапів партисипативного процесу (залучення громади до самоврядування), який буде основою для відбору та виконання пілотного проекту в нашому місті разом з громадськими організаціями протягом 2016-2017 років, та який буде фінансовано VNG International.

Наприкінці заходу усі учасники отримали Сертифікати про участь у тренуванні.