Офіційний сайт міста Ізюм

219 переглядiв

Для вихованців спортивної школи Ізюма придбано нову екіпіровку

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_00_24_15.неподвижное изображение009

Системний підхід обрала міська влада у питанні оновлення матеріально-технічної бази спортивних закладів міста Ізюм. Третій рік поспіль вихованці різних секцій ДЮСШ імені В.В.Ткаченка за рахунок коштів міського бюджету забезпечуються необхідним спортивним інвентарем та приладдям.
Аби вручити подарунки юним спортсменам, цими днями до спортивної школи завітали Ізюмський міський голова Валерій Марченко та начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Максим Стрельник. Вихованцям відділень єдиноборств (бокс, кікбоксинг) та баскетболу були передані комплекти нової спортивної форми, шкіряні рукавички, захисні шоломи, скакалки-тренажери та баскетбольні м’ячі.
Спілкуючись із очільником міста тренери-викладачі Руслан Скрипник (баскетбол), Володимир Кириченко та Ігор Літвінов (бокс), Андрій Дудник (кікбоксинг) зазначили, що така професійна екіпіровка дозволить їхнім вихованцям із задоволенням займатися улюбленим видом спорту, посилить і виведе на новий ступінь їх фізично-спортивну підготовку та майстерність.
У свою чергу Валерій Віталійович подякував наставникам за досягнення, які демонструють юні ізюмські спортсмени на змаганнях різних рівнів.
Так, нещодавно вихованці секції баскетболу нашого міста, вдало зігравши в першому колі ІІІ туру Чемпіонату України серед юнацьких команд (ВЮБЛ) дивізіону Б (група СХІД), вийшли до чергового ІІ кола цих змагань. А юні єдиноборці, відпрацьовуючи нові техніки, наразі серйозно і відповідально готуються до першості Харківської області та Чемпіонату України.
Під час зустрічі діти із радістю та задоволенням оглядали й випробовували нове спортивне спорядження, спілкувалися із керівництвом міста.
Сподіваємося, що такий важливий вклад у розвиток спорту, забезпечить подальше комфортне тренування, стане новим стимулом для майбутніх успішних виступів ізюмських спортсменів на різноманітних змаганнях та суттєвого поповнить скарбничку призових нагород.