311 переглядiв

До нашого міста  знов завітали лікарі кардіохірурги з Державної Установи «Інституту серця МОЗ України»

5d31592167638-djvvddkl1eburmhnyx5xr695x430jpg_5db1bab50aea2

Однією з найгостріших проблем охорони здоров’я в державі є серцево-судинні захворювання. На сьогоднішній день смертність від серцево-судинних захворювань займає перше місце в структурі загальної смертності та становить 67%.

Державна Установа «Інститут серця МОЗ України» є профільною науковою та клінічною установою з питань кардіохірургії, хірургії серця і магістральних судин ,   рентгенендоваскулярної діагностики та лікування, судинної хірургії та трансплантології. 

З метою покращення надання медичної допомоги кардіологічним хворим Ізюмського району, 14 лютого 2020 року  до нашого міста завітали  лікарі кардіохірурги з   «Київського інституту серця» , виїзна група під керівництвом завідувача відділення хірургічного лікування набутих вад серця Мокріка Ігоря Юрійовича та кардіолога з ЕхоКГ Ліщука Ігоря Валерійовича.  Спеціалісти провели безкоштовний консультативний прийом  та УЗД обстеження серця пацієнтів Ізюмського району. Прийом вівся на базі КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері».  Акцент консультацій надавався хворим з судинною патологією які перенесли гострий інфаркт міокарду, хворі з стабільною стенокардією , з вродженими та набутими вадами серця.  Всього спеціалістами оглянуто 24 осіб, з них по рекомендації лікарів 6 осіб підлягають негайному оперативному лікуванню та 8 особам рекомендовано  госпіталізація  в плановому порядку для додаткового обстеження в Державній Установі «Інститут серця МОЗ України» для вирішання питання о оперативному лікуванні.

Спеціалісти «Київського інституту серця» запевнили , що вони і на далі будуть відвідувати наше місто з виїзними консультаціями.  Відбір хворих та запис на прийом буде здійснюватись за участю лікаря кардіолога КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері» Осіпенко Т.Ф. За більш детальнішою інформацією  просимо звертатись до кабінету кардіолога за адресою: м,Ізюм, вул.Покровська, буд.34, кабінет  №2.

 

Адміністрація КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері»