64 переглядiв

До уваги  підприємців!

 projects

Державна служба зайнятості за підтримки Компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.», з 22 квітня 2019 року розпочала дію програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ- послуг та виробництва меблів.

КЕУ націлена на збільшення обсягів інвестицій в український малий та середній бізнес, збільшення обсягів їх продажу та створення постійних робочих місць для громадян України.

Для отримання грантів необхідно подати заяву. Середній час між подачею заяви та отриманням грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.

Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися 

Кінцевий термін подачі заявок – 29 лютого 2020 року.

 

Звертаємо увагу, що державні установи, у тому числі організації з участю державного капіталу, не мають права на отримання зазначеного гранту.

За більш детальною інформацією звертатись до Ізюмського міськрайонного центру зайнятості: м. Ізюм, вул.. Соборна 56, або за телефоном 2-86-47.

Електронна платформа Громадський бюджет