51 переглядiв

До уваги представників малого та середнього бізнесу!

 

page_1_thumb_large

За інформацією Офісу ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office  http://brdo.com.ua/) в рамках співробітництва з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України розроблено проект про співпрацю щодо підтримки малого та середнього бізнесу, а саме – онлайн інструмент StartBusiness Challenge (https://regulation.gov.ua/startup). Зазначений проект створено на платформі PRO (Платформа ефективного регулювання https://regulation.gov.ua/).

За допомогою онлайн платформи та покрокових інструкцій, зазначений інструмент надає можливість відкрити 1 із 27 бізнес-кейсів. На сайті проекту можна знайти перелік дозвільних документів, необхідних для відкриття бізнесу в різних секторах підприємництва.

Так, для того, щоб скористатись покроковою інструкцією започаткування власного бізнесу необхідно перейти за вищезазначеним посиланням, обрати вид бізнесу, та місто у якому планується вести підприємницьку діяльність. Надалі, пройти тест, за результатами якого, програмою буде сформовано перелік етапів, які необхідно здійснити підприємцям, щоб започаткувати бізнес.