Офіційний сайт міста Ізюм

227 переглядiв

До високого мистецтва та освіти шляхом енергозбереження

В цьому році Ізюмська Дитяча музична школа та дошкільний навчальний заклад №2 , за підтримки керівництва міста та ініціативної групи батьківських комітетів закладів взяли участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», що традиційно проводиться Харківською обласною радою.

         Мета проекту – запровадження  в Харківській області новітніх засобів розвитку місцевого самоврядування, підтримка громадських ініціатив, сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру. Цього року одним із пріоритетних напрямів обласного конкурсу стало «Енергозбереження».

 Конкурсною комісією Харківської обласної ради проекти  музичної школи та ДНЗ №2 було визнано переможними і до початку нового навчального року його було втілено в життя. Так, були замінені вікна на тепло- і енергозберігаючі склопакети, а також усі вхідні двері у вищезазначених закладах. Загальна вартість проекту 346587 грн, з них 50 % – фінансування з обласного бюджету, 45 % – міського і 5 % – батьківські кошти.

Минулого тижня в закладах-переможцях  відбулись урочисті концерти з нагоди успішного закінчення реалізації проекту «Разом у майбутнє».

         Депутат обласної ради Вісхан Ісламов вручив сертифікати про завершення робіт по міні-проекту і запевнив, що в наступному році він буде сприяти реалізації таких проектів в нашому місті. Адже діти – наше світле майбутнє, і створення умов для їхнього розвитку, навчання та виховання є важливим та першочерговим завданням.

         Заступники Ізюмського міського голови Костянтин Петров та Володимир Мацокін подякували депутатові за його підтримку учасників проекту з нашого міста,  а також побажали, аби органи виконавчої влади нашого міста й надалі плідно співпрацювали з  Харківською обласною радою та територіальною громадою.