40 переглядiв

Допомога сім’ям які опинились у складних життєвих обставинах

 

1f4a19c5eb6e8bfa98125e9345e67b63f80a239e

       Основне завдання фахівця із соціальної роботи – бути помічником для кожної родини, яка потребує допомоги. Насамперед для сімей, які ризикують потрапити у складні життєві обставини внаслідок втрати роботи членами сім’ї, інвалідності, тяжкого захворювання, насильства над дітьми, розлучення, повернення одного з батьків після відбування покарання в місцях позбавлення волі, неналежного виконання батьківських обов’язків.

       Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завдяки допомозі Харківської обласної організації Товариство Червоного Хреста України в рамках проекту «Реагування на надзвичайні ситуації на COVID-19» за підтримки Німецького Червоного Хреста передано 100 продуктових та 100 гігієнічних наборів сім’ям, які потребують соціальної підтримки та опинились у складних життєвих обставинах.

                Висловлюємо велику подяку за допомогу директору Харківського ОЦСССДМ Хватинець Олені Олексіївні та представниці  Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста Костенко Валентині Василівні !!! 

        Якщо ви маєте бажання взяти участь у акціях з надання гуманітарної допомоги сім’ям, які цього потребують, звертайтеся за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 20, каб. 6-А,  Ізюмський МЦСССДМ, та за тел. +38066-701-61-63, (05743) 2-85-71.                                                         

          Не залишайтесь осторонь проблем сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують допомоги нашої громади!

Електронна платформа Громадський бюджет