Офіційний сайт міста Ізюм

100 переглядiв

Дотримуйтеся правил безпеки під час новорічних свят  

 

XpTZH-LtJR8

   У зв’язку  з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, нагадуємо про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки при встановленні новорічної ялинки та організації святкування у дитячих закладах.

   Найменша необережність, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні електрогірлянди або застосуванні джерел відкритого вогню (свічок), розпалювання бенгальських вогнів у приміщеннях, де встановлена ялинка, можуть призвести до пожежі.

   Використовувати джерела відкритого вогню в приміщеннях, де встановлена Новорічна ялинка й проводяться святкові заходи – заборонено!

   Не дозволяється також включати до програми виступів номери з використанням, петард, феєрверків, різноманітних вогневих ефектів.
   Забороняється встановлювати ялинки в проходах, біля виходів, на шляхах евакуації людей.

   В разі використання електричної освітлювальної мережі без понижувального трансформатора на ялинці можуть застосовуватися тільки гірлянди з послідовним увімкненням лампочок напругою до 12 в., потужність лампочок не повинна перевищувати 25 Вт.

   Електропроводка до лампочок ялинкової ілюмінації повинна бути виконана гнучкими проводами з мідними жилами, під’єднання гірлянд до мережі належить виконувати тільки за допомогою штепсельних з’єднань.

   До цього слід додати, що нерідко ялинки прикрашають легкозаймистими іграшками, зробленими з паперу, вати, целулоїду, тощо, а це значно ускладнює пожежонебезпечну ситуацію.

   Батькам, вихователям, вчителям – під час проведення Новорічних ранків, бути особливо відповідальними, уважними і організованими, не застосовувати для ілюмінації ялинки свічки, «бенгальські вогні» і не одягати дітей у костюми з легкозаймистих матеріалів (вати, паперу, марлі, тощо).

   Наполегливо рекомендуємо під час проведення Новорічних ранків у приміщеннях, де влаштовуються новорічні ялинки уникати великої кількості дітей, не запалювати бенгальські вогні і не користуватися хлопавками, піротехнічною продукцією біля ялинки, не дозволяти дітям самостійно використовувати піротехнічні засоби. При виникненні пожежі негайно викликати пожежну охорону за телефоном 101.