Офіційний сайт міста Ізюм

50 переглядiв

Друге коло футбольного чемпіонату для ізюмського “Крем’янцю” почалося з перемоги

1

27 липня футболіти клубу “Крем’янець” матчем з ФК “Шевченкове” на виїзді розпочали ІІ коло чемпіонату Харківської області з футболу 2019 року. Гра видалася напруженою та цікавою.
Наприкінці першого тайму наші футболісти відкрили рахунок – гол забив Микита Фоменко. Але вже напочатку другого тайму господарі зрівняли рахунок. Надалі біля воріт ФК “Шевченкове” ізюмські футболісти неодноразово сторювали небезпечні моменти, один з яких реалізував Євгеній Дума. Отже, рахунок зустрічі 2:1 на користь футболістів “Крем’янцю”.

Також повідомляємо, що 3 серпня ФК “Крем’янець” прийматиме на своєму полі ФК “Газовик”. Гра розпочнеться о 17.00 на стадіоні “Крем’янець”.
Приходьте! Вболівайте! Разом – до перемоги!